Magazín

Vše pro dokonalé koupelny najdete v showroomu Keraservis Ostrava

Koupelnové studio Keraservis Ostrava

Plánujete rekonstrukci koupelny nebo si budujete nový domov? Jste z Ostravska nebo blízkého okolí? V našem koupelnovém studiu v Ostravě najdete pro vaši dokonalou koupelnu vše potřebné, spoustu inspirace, odborné služby a především milý personál.

Možná vám právě čteme myšlenky: „Koupit vanu, umyvadlo se zrcadlem, sprchový kout, vybrat pěknou dlažbu a obklady do koupelny, to přece nemůže být tak těžké…“ Zadržte, poradíme vám, jak si vybudovat novou koupelnu lépe než svépomocí. Pokud chcete, aby vaše dokonalá koupelna měla svůj ucelený koncept, je lepší se svěřit odborníkům a zařídit ji v jednotném designu, funkčně a stylově. Jen tak můžete počítat s tím, že vám bude dlouhé roky dobře sloužit a i po letech používání se vám bude stále líbit.

Do koupelnového studia Keraservis Ostrava doporučujeme přijít osobně. Proč? Najdete zde celkem 12 nových vzorových koupelen, které jsme připravili pro vaši inspiraci. Každá z nich je zařízena v jiném stylu tak, aby si každý mohl vybrat podle svého vkusu. Vše si můžete na vlastní oči prohlédnout a vyzkoušet. Setkáte se osobně s našimi specialisty, kteří znají velmi dobře všechny kroky potřebné na cestu k vaší vysněné koupelně, pomohou vám se zorientovat, fundovaně poradí s výběrem koupelnového vybavení, připraví 3D vizualizaci, poskytnou komplexní servis. Můžete se na ně spolehnout, pracují v oboru už dlouhá léta. 

Koupelnové studio v Ostravě – to je vše pro vaši novou koupelnu na jednom místě. Kvalitní produkty, profesionální a lidský přístup a mnohaleté zkušenosti. Kontaktujte nás nebo rovnou přijďte a splňte si sny o vaší nové koupelně.


Přečtěte si také

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner