Realizace

Prostorná mramorová koupelna

Prostorná mramorová koupelna | Keraservis
Petr Ptáček
O realizaci projektu se postaral/a:
Petr Ptáček
Rozloha místnosti:
14,2 m2
Datum realizace:
2015

Pokud se zajímáte o trendy, které ovládají svět bydlení, určitě jste si všimli, že vzhled přírodních materiálů se už pár let neochvějně drží na vrcholu. Prostorný byt, který jsme zařizovali už před několika lety, vypadá stále jako nový – a to hlavně díky nestárnoucímu vzhledu mramorových obkladů a dlažeb a použití nadčasové sanity značky Villeroy & Boch.

Samozřejmě by bylo možné použít v interiéru klientky pravý mramor, vypadal by výborně. Keramická imitace mramoru má ale oproti originálu mnoho výhod – lépe se udržuje, je méně nasákavá, pocitově teplejší a cenově mnohem dostupnější. Ale především je od přírodního mramoru k nerozeznání. V tomto interiéru jsme na podlahy v hale, jídelně i koupelně použili dlažbu italského výrobce Atlas Concorde, kolekce Marvel Pro. Vybrali jsme společně s klientkou řadu Travertino Alabastrino ve světle béžové barvě s decentním žilkováním. Velký formát dlažeb tomuto interiéru mimořádně sluší, dlažby doplňují obklady decentních přírodních barev mramoru, dekorovaného a dřeva.

Při výběru sanity jsme vsadili na jistotu, u značky Villeroy Boch nikdy nemůžete sáhnout vedle.  Moderní design jde ruku v ruce s kvalitními materiály a nejmodernější technikou. Vybrané umyvadlo na desku i samostatně stojící vana V&B Aveo New Generation jsou vyrobeny ze speciálního materiálu Quaryl. Díky Quarylu mají velmi jemně zaoblené tvary, které jen podtrhují luxusní vzhled místnosti. Také vanová baterie Hansgrohe Axor Starck rozhodně stojí za zmínku, nenavrhoval ji nikdo jiný než proslulý designér Phillipe Starck.

V případě této prostorné koupelny se klientka určitě nemusela rozhodovat mezi vanou a sprchovým koutem – s přehledem se vejde obojí. Sprcha je řešena systémem Walk-in, což je velmi praktická a minimalistická varianta sprchového koutu – nepotřebujete žádnou sprchovou vaničku! Podlahu je jen potřeba dobře vyspádovat a pak už stačí jen skleněná boční stěna a dveře Hüppe.

Vaše realizace mne zaujala. Kontaktujte mne prosím.


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


 

Produkty v realizaci


Podobné realizace

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner