Realizace

Soutěž Interiér roku 2016

Soutěž Interiér roku 2016 | Keraservis
Keraservis TEAM
O realizaci projektu se postaral/a:
Keraservis TEAM
Datum realizace:
2017

Plánujete přestavbu vaší chaty nebo chalupy? Inspiraci můžete najít v realizaci pro našeho klienta. Zajímavostí je, že jsme se s tímto projektem zúčasnili soutěže Interiér roku 2016. Posuďte sami, jak se přestavba starší chaty na komfortní rekreační dům povedla.

Majitelé si přáli především kvalitně vybavenou koupelnu, vybrali si prověřené značky -  toaletu i umyvadla od Villeroy & Boch, koupelnové baterie Hansgrohe Axor STARCK Organic a sprchový kout Huppe Aura Elegance. Touto volbou rozhodně nesáhli vedle, koupelna je velmi elegantní a kvalitní vybavení jim bude sloužit k plné spokojenosti ještě dlouhé roky.

Moderní a útulný interiér podtrhuje keramická dlažba v kresbě dřeva - řada AXI Golgen Oak od tradičního výrobce Atlas Concorde je provedena v imitaci starých dubových prken. Podlaha vypadá jakoby mírně opotřebená časem - tedy velmi autenticky. Dlažba vybíhá z interiéru ven na terasu a krásně tak propojuje vnitřní a venkovní prostředí tak, jak se na víkendovou chatu patří. Na terase je použita dlažba stejného designu, pouze se zdrsnělým povrchem "strutturato", aby to na terase při dešti neklouzalo. Na terase jsou použity speciální terasové prvky - okapnice a také kvalitní ukončovací profily Schlüter-BARA.

Věříme, že jsme vás inspirovali a také posunuli o kousek blíže k vašemu rozhodnutí - ano, naše víkendová chalupa také potřebuje rekonstrukci. V tom případě se těšíme na vaši návštěvu v našich showroomech v Praze, Brně nebo Ostravě. S rekonstrukcí vám rádi pomůžeme.

Vaše realizace mne zaujala. Kontaktujte mne prosím.


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


 

Produkty v realizaci


akce
-52%

Podobné realizace

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner