Novinka

Soutěž o sprchovou hlavici Hansgrohe DOGSHOWER

Soutěž o sprchovou hlavici Hansgrohe DOGSHOWER

Vážení příznivci našich webových a facebookových stránek. Vánoce nám již ťukají na dveře, proto jsme se rozhodli, že si společně zasoutěžíme o sprchovou hlavici DOGSHOWER od Hansgrohe. Soutěž probíhá na našich facebookových stránkách od 6. 12. do 9. 12. 2021. Tak nepromeškejte tuto jedinečnou šanci potěšit sebe i svého mazlíčka!

SOUTĚŽ UKONČENA! Tato soutěž je již ukončena a vyhodnocena. 

Jak můžu vyhrát?

Stačí od 6. do 9. 12. 2021 sledovat denně naše příběhy na facebookových stránkách, být ostražitý a najít písmenka, která dají dohromady soutěžní slovo. Následně vzniklé slovo napsat po výzvě do otázkového okénka v příběhu na Facebooku.

A malá nápověda hned pro začátek - hledané slovo úzce souvisí s firmou Hansgrohe!

Co můžu vyhrát?

Výhrou v naší soutěži je sprchová hlavice DOGSHOWER, díky které bude váš mazlíček koupání milovat! Nedraždí ostrým proudem, přepínat jednotlivé proudy můžete jednou rukou, má antireflexní úpravu a to není vše. Více o této hlavici se můžete dočíst ZDE.

Pravidla soutěže:

I. Obecná ustanovení 

1. Účastníkem soutěže se stává každý účastník, který akceptuje pravidla soutěže, splňuje tyto podmínky a zašle prostřednictvím otázkového okénka v příběhu na Facebooku odpověď na soutěžní otázku.

2. Organizátorem soutěže je obchodní společnost Keraservis Group a.s., se sídlem Kaštanová 515/125a, Brněnské Ivanovice, 620 00 Brno, IČO 01717171 (dále jen „organizátor“).

3. Soutěže se může zúčastnit každá fyzická osoba starší 18 let s doručovací adresou na území České republiky. Z účasti v soutěži jsou vyloučeni zaměstnanci organizátora a osoby jim blízké.

4. Organizátor soutěže si vyhrazuje právo ve sporných případech rozhodnout s konečnou platností dle vlastního uvážení.

5. Soutěžící se může zapojit do soutěže pouze jednou, přičemž identifikátorem soutěžícího je jeho osobní facebookový profil. Vyhrát v soutěži tak může také pouze jednou.

6. Organizátor si vyhrazuje právo vyloučit ze soutěže odpovědi vulgární, zesměšňující, rasistické nebo jiným způsobem urážlivé, a to bez jakékoliv náhrady a bez povinnosti uvádět důvody takového rozhodnutí.

7. Vstupem do soutěže se všichni účastníci zavazují dodržovat i její pravidla.

8. Soutěže nejsou žádným způsobem provozovány, sponzorovány nebo spojeny se společností Facebook a tato společnost za jejich průběh nijak neodpovídá. Informace poskytnuté v rámci soutěží nebudou této společnosti nijak zpřístupněny. Všechny dotazy, komentáře nebo stížnosti ohledně soutěží musí být adresovány organizátorovi, nikoliv Facebooku.

 

II. Osobnostní práva a ochrana osobních údajů

1. Účastník soutěže poskytuje vložením odpovědi do otázkového okénka v příběhu jako odpovědi na soutěžní otázku organizátorovi výslovný souhlas s tím, aby organizátor soutěže zpracoval jím poskytnuté osobní údaje (jméno, příjmení, facebookové jméno a případně doručovací adresa) ve své marketingové databázi a databázích všech zpracovatelů této databáze za účelem nabízení obchodu a služeb.

2. Organizátor soutěže tímto informuje každého účastníka soutěže, který poskytl v soutěži svoje osobní údaje ke zpracování dle předchozího odstavce, o jeho právech vyplývajících ze zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění (dále jen „zákon“), tj. zejména o tom, že poskytnutí těchto údajů je dobrovolné, že účastník má právo přístupu k nim a že má právo při porušení zákona se obrátit na Úřad pro ochranu osobních údajů s žádostí o zajištění nápravy, jakož i o dalších právech vyplývajících z §§ 11 a 21 tohoto zákona. Souhlas ke zpracování údajů může být za podmínek zákona kdykoliv odvolán na adrese sídla organizátora.

 

III. Mechanismus soutěže

1. Soutěž bude probíhat vždy v období uvedeném v oznámení příslušné soutěže. 

2. Ze všech odpovědí, které byly účastníky vloženy jako komentáře v příslušném období, vylosuje organizátor, pomocí aplikace pro náhodný výběr, výherce. 

 

IV. Výhry a jejich předání

1. Výhry v soutěži a jejich počet bude určen vždy v oznámení o příslušné soutěži.

2. Výherce bude informován o výhře na facebookových stránkách Koupelny Keraservis a osobní zprávou.

3. Výhry budou výhercům předány buď v sídle organizátora nebo budou zaslány poštou na výhercem uvedenou poštovní adresu v České republice. Při vrácení zásilky, proběhne jeden další pokus o doručení.

4. Výhry nejsou soudně vymahatelné. Výhry jsou vždy uvedeny netto, po případném odvodu srážkové daně.

5. Účastník je povinen do 3 dnů doručit organizátorovi odpověď na předmětnou informační zprávu o výhře, ve které je zároveň povinen uvést své celé jméno, email, telefonní číslo a platnou doručovací poštovní adresu v České republice, na kterou mu bude zaslána výhra. Organizátor odešle výhru na tuto adresu do 30 dnů po dodání potřebných kontaktních údajů výherci.

6. Výsledky soutěže jsou konečné bez možnosti odvolání. Výhry v soutěži představují dobrovolné jednostranné plnění organizátora, ke kterému by jinak nebyl povinen, nelze výhry v soutěži ani účast v soutěži vymáhat právní cestou, ani nelze po organizátorovi či osobách, se kterými organizátor při zajištění a organizaci soutěže spolupracuje, požadovat či vymáhat alternativní plnění. Výhry nelze vyplatit alternativně v hotovosti, ani vyměňovat za jiné nepeněžité plnění. Reklamace výher je vyloučena.

 

Produkty v novince


Přečtěte si také

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner