Novinka

5 důvodů, proč si pořídit speciální sprchovou hlavici pro psy

5 důvodů, proč si pořídit speciální sprchovou hlavici pro psy

Každý, kdo má doma pejska, občas zažívá tuto dobře známou mírně krizovou situaci. Venku prší a pes přijde domů tak mokrý a špinavý, že je nutné jej okamžitě osprchovat, jinak hrozí totální znečištění bytu. Jenže psi se často sprchují neradi, také proto, že „lidské“ sprchové baterie pro ně nejsou ideální. Máme ale řešení, k dostání je speciální psí sprcha. Dělá domácím mazlíčkům dobře a páníčkům šetří čas a nervy.

Velká rodina, hodně dětí a k tomu čtyřnozí kamarádi, to je radost, ale taky velká starost. Značka Hangrohe na zajištění pohodlného fungování rodinné koupelny nezapomíná. Vyvíjí speciální produkty plně přizpůsobené dětem, ale také psům. Věřte tomu, že sprchovou hlavici Hansgrohe DogShower si váš pejsek zamiluje. A vy také. V čem je ale psí sprchová hlavice o tolik lepší než ta „lidská“? 

1/ Psí sprchová hlavice je vybavena dlouhými hladivými nopky, které je možné zaměřit cíleně jen na znečištěná místa. Takové jemné sprchování bude pejskovi hned příjemnější. Pomocí celkem sedmdesáti nopků ze silikonu krásně vyčistíte srst i ve spodních vrstvách kožíšku, dobře odstraníte zbytky šamponu a nedráždíte psa ostrým proudem vody. 

dogshower

2/ Různé druhy proudů je možné přepínat jednou rukou. Jednotlivé proudy jsou rozdílné intenzitou a také místem odkud proudí a jsou určeny speciálně pro různé části psího těla (na jemné čištění, na nohy a na péči o srst).

3/ Na psí sprše je zabudována „vodní brzda“. Když uvolníte rukojeť, aktivuje se a tlak a množství vody se bleskově sníží na minimum. Jednou rukou tedy můžete držet mazlíčka a druhá ruka v pohodě zvládne obsluhu sprchy. Na sprchu tančící po celé koupelně a zároveň vyskakujícího psa z vany můžete v klidu zapomenout.

4/ Pokud se pes sprchuje klasickou sprchou z lesklého kovu, ve které se vidí v odrazu, leká se a je neklidný. Proto je psí sprcha provedena v matu a má antireflexní úpravu. Na výběr je ze čtyř barev (bílá, černá, růžová a modrá).

5/ Psí sprchovou hlavici lze našroubovat na každou sprchovou hadici. Pokud si ale objednáte navíc nacvakávací přípojku, komforní výměna bude trvat jen pár sekund.

Koupání domácího mazlíčka doma ve vaně nebo ve sprše s Hansgrohe DogShower bude hned o něco příjemnější, ne-li dokonce vyhledávanou zábavou. Psí sprchu objednáte z pohodlí domova v našem e-shopu.

Tip pro vás: Vybavte si rodinnou koupelnu speciální dětskou sprchou ve tvaru zvířátka.

Mám zájem o koupelnové baterie Hansgrohe. Kontaktujte mě prosím.


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Produkty v novince


Přečtěte si také

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner