Novinka

Sprchové dveře s dekorem dřeva

Sprchové dveře s dekorem dřeva. Keraservis.

Použití přírodního dřeva v interiéru je velmi populární a v současné době v oblasti interiérového designu velmi žádané. Navozuje útulnou atmosféru, pocit tepla a klidu. Ale dřevo v koupelně? Myslíte si, že to není praktické ani obvyklé? Nechte se příjemně překvapit novinkou společnosti Duscholux.

Švýcarská společnost Duscholux se inovací rozhodně nebojí. Jejich sprchové kouty se dlouhodobě drží na celosvětové špici, co se týče kvality zpracování, perfektní funkčnosti i designu. Tentokrát designéři Duscholuxu přicházejí s revoluční novinkou – do sprchových koutů Viva zasadili dekorativní prvky z pravého dřeva. Motiv dřeva přirozeně zapadá do koupelen designovaných v přírodním duchu a krásně doplňuje také dřevěný koupelnový nábytek. Sprchové kouty VIVA s dekorem pravého dřeva jsou jedinečné a díky tomu bude jedinečná také vaše koupelna.

Individualita začíná v detailech. To dokazují nové dekory skutečného dřeva pro otočné a posuvné sprchové dveře VIVA. K dispozici jsou tři vybrané druhy – dub, divoký dub bílý a ořech. Tyto druhy dřeva nejsou vybrány náhodou, jedná se o nejpoužívanější druhy v nábytkovém designu. Jednotlivé dekorační prvky jsou zaměnitelné, v praxi to znamená, že pokud už máte doma sprchovou stěnu VIVA, můžete jednotlivé prvky vyměnit za dřevěné. Veškeré kování (úchyty, panty, stabilizační vzpěra nebo nástěnný profil) mohou být individuálně vylepšeny novými dřevěnými dekoračními vložkami. Prvky s dekorem dřeva posouvají sprchové kouty od prostého užitkového předmětu k designovému objektu.

Duscholux dřevo

Vyladit dřevěný koupelnový nábytek se sprchovým koutem s prvky dřeva je nyní docela jednoduché. K pravému dřevu také určitě patří různé barvy, které budou spolu zaručeně ladit. K dubu a divokému bílému dubu se pěkně hodí obyčejná bílá. Výraznější ořechová hnědá se dá krásně kombinovat s barvou bordó nebo mátovou (pro ty, kteří to mají rádi odvážnější). Skvělou příležitostí je vyladit originální sprchový kout v kombinaci dřeva s obložením stěn PanElle. Další možností je velmi pěkná kombinace dřeva se zabarvenými skly sprchové zástěny, například ořechu a skla 794 Carbon s povrchovou úpravou CareTec Pro. 

Duscholux dřevo

Posuvné i kyvadlové dveře VIVA mají tloušťku skla 8 mm, jedná se o částečně rámovanou sprchovou zástěnu. Speciální povrchová úprava skla CareTec® je součástí dodávky, nic se za ni nepřiplácí. Posuvné dveře jsou vybaveny tenkým hliníkovým magnetickým uzavíracím profilem, funkcí Soft-Close pro jemné a otevírání dveří a funkcí Push & Clean pro snadnou péči. Kyvadlové dveře se otvírají dovnitř i ven, otevírání a zavírání je snadné díky minimalistickým otočným pantům a tenkému hliníkovému magnetickému profilu.

Pokud vás sprchové dveře s prvky dřeva zaujaly, kontaktujte nás v našich showroomech v Praze, Brně nebo v Ostravě. Přijďte si pro inspiraci pro vaši koupelnu, rádi se s vámi podělíme o podrobnější informace.

Mám zájem o sprchové zástěny Duscholux


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


 

Přečtěte si také

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner