Novinka

Sprchové kouty na míru

Sprchové kouty na míru do koupelen od Keraservisu

Zařizujete novou koupelnu nebo chystáte rekonstrukci vaší staré koupelny se sprchovým koutem? Určitě máte nějakou představu, jak by zhruba měl váš sprchový kout vypadat. Umíte si ale představit, že bude úplně jiný, netradiční, zkrátka originální? Pokud jste ještě neslyšeli o chytrém systému obložení stěn sprchových koutů PanElle, určitě čtěte dále.

Sprchové zástěny Duscholux můžeme jedině doporučit všem, kteří se nechtějí spokojit s průměrem a do své koupelny chtějí skutečně perfektně funkční a vzhledný sprchový kout vyrobený na míru. Ke všem typům sprchových zástěn Duscholux (Air, Viva, Bella Vita, Allegra, Collection) jsou k dispozici stěnové designové panely PanElle, které lze jednoduše nainstalovat na jakýkoliv podklad. S malým úsilím je tak možné dosáhnout osobitého vzhledu sprchového koutu a celé koupelny. Inspirujte se.

K obvyklým možnostem výběru designu obkladových panelů (individuální barevnost z palety RAL, fotografie, grafické motivy) nyní přibyly 3 další nové tematické sérieGraphics, Designs a Haptics. Standartní rozměry panelů jsou 1000 x 2500 mm, maximální délka speciálního rozměru je 2500 mm. Panely je možné řezat na konkrétní požadovanou velikost.

PanElle Graphics

panelle

Čtyři nové grafické vzory se inspirovaly moderními architektonickými trendy a dodají vaší koupelně svěží nádech. Klíčovým detailem je zde intenzita průhlednosti, kterou si můžete sami zvolit. Tímto způsobem je možné dosáhnout překvapivých efektů

PanElle Designs

panelle

Pokud preferujete přírodní vzory, z této série si určitě vyberete. Motivy listů, květů, mořského světa nebo andaluského patchworku jsou v koupelně velmi netradiční, vyberte si z nich a buďte jedineční.

PanElle Haptic

panelle

Šest různých povrchů, které se liší nejen vzhledem, ale budete překvapeni, že se liší také strukturou povrchu! Haptické panely imitují povrch betonu, plátna, hedvábí nebo rezavého plechu, jsou skvělé do interiérů s industriálním výrazem.

Sprcha na míru od Duscholuxu se přizpůsobí rozměrům vaší koupelny a podtrhne vaši individualitu. Přijďte si ji objednat do našich showroomů v Praze, Brně nebo Ostravě. 

Mám zájem o sprchové zástěny Duscholux


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Přečtěte si také

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner