Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že 24. 5. 2024 budou showroomy Brno a Ostrava z důvodu konání firemní akce UZAVŘENY.

Děkujeme za pochopení.

Magazín

5 tipů pro malou koupelnu

5 tipů pro malou koupelnu od Keraservis.

Trendem dnešní doby je velká komfortní koupelna. Co dělat, když máte k dispozic jen pár metrů čtverečních? Hlavně nezoufat. Pomocí pěti nápaditých triků i malou koupelnu povýšíte na království odpočinku.

TIP 1: Využijte světlé barvy obkladů

bez vany

Je všeobecně známo, že světlé barvy prostor rozšiřují. Použijte světlé barvy obkladů (bílá, světle šedá, béžová, krémová), výběr je obrovský. Nebojte se použít do malé koupelny velkoformátové obklady budete překvapeni, jak dobře působí. Pokud máte rádi strohý minimalismus, zkuste betonovou stěrku. Povýší vaši malou koupelnu na supermoderní záležitost.

TIP 2: Sprchový kout nebo vana?

Námořnická koupelna

Vana v malém prostoru zabere příliš mnoho místa, pokud to není vaše srdcová záležitost, rozlučte se s ní bez nostalgie. Vyberte si některý ze sofistikovaných sprchových koutů, pohrajte si s výběrem sprchové hlavice, právě tady se můžete nejvíce realizovat a uspokojit své potřeby luxusu.

TIP 3: Instalujte velké zrcadlo

Světlá

Velké zrcadlo zdvojnásobuje prostor. Dopřejte si co největší rozměr, jaký si můžete dovolit. Obklady položte určitě horizontálně, budete příjemně překvapeni, o kolik se vám koupelna opticky zvětší.

TIP 4: Najděte chytrá řešení 

vestavěný nábytek

Ve fázi příprav přeměřujte a přemýšlejte. Nechte si vyrobit nábytek na míru, využijte každý centimetr. Vyberte si z nabídky sanitární keramiky zmenšených nebo atypických tvarů, které jsou určené právě pro malé koupelny. Bidet se vám do koupelny určitě nevejde, pořiďte si sprchovací WC nebo alespoň sprchovací sedátko.

TIP 5: Vystěhujte z koupelny pračku 

Pokud je to aspoň trochu možné, vystěhujte pračku a sušičku do jiné místnosti (do komory, šatny, chodby, kuchyně). Pokud to možné není, soustřeďte veškeré technologie (kotel, pračka) na jedno místo (ideálně do rohu, niky) a schovejte za posuvnou stěnu nebo alespoň závěs.

Malé koupelny vyžadují chytrá řešení, o tom není pochyb. Také pro vás najdeme způsob, jak co nejefektivněji vaši koupelnu vybavit. Kontaktujte nás nebo se rovnou přijďte poradit do našich showroomů v Praze, Brně nebo v Ostravě. V brněnském showroomu se navíc můžete inspirovat vzorově zařízenými malými koupelnami.

TIP pro vás: Podívejte se, jak jsme vyřešili projekt s malými koupelnami v rodinném domě našich klientů.  


Produkty v magazínu


Dlažba KERAGEN Grey 30x60
Skladem > 50 m2

Přečtěte si také

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner