Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že ve čtvrtek 20. 6. 2024 od 13:00 bude brněnský showroom z důvodu konání firemní akce UZAVŘEN.

Děkujeme za pochopení.

Sprchové sady a sety

Sprchové sady a sety
109 výsledků
109 výsledků
Načítání
Odkazy na všechny výrobce:

Pokud milujete sprchování a užíváte si chvilky klidu ve sprše, kdy na vás padají kapky vody, tak to jsou sprchové systémy přímo pro vás! Sady jsou nainstalované na zdi ve sprchovém koutě nebu u vany a můžou být ve variantě nástěnné nebo podomítkové. Tady opravdu záleží na designovém cítění majitele a celkovém interiéru koupelny, kterou variantu si vyberete. Set se skládá ze samotné baterie, na které si určuje proud a teplotu vody a tyče, na kterou navazuje ruční sprcha a hlavová sprcha. Hlavová sprcha je prostorná tak, aby mohla poskytnout sprchový déšť na každou část vašeho těla. Nejčastěji jsou hlavové sprchy kruhové nebo hranaté. U podomítkových systému není přítomna tyč, ale hlavová část vystupuje na podpěrné tyči samostatně z obkladů a ruční sprcha je umístěna v úrovni baterie. 

Pro zajímavě řešené sprchové sety doporučujeme značku FIMA - tady můžete najít opravdu designové kousky. Dále se můžete inspirovat u značek Tres, Keuco nebo Hansgrohe.

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner