Novinka

Sprchové zástěny Duscholux AIR

Sprchové zástěny Duscholux AIR

Možná už jste také zaregistrovali, že sprchové zástěny walk-in se těší čím dál tím větší popularitě. Proč? Mají odlehčenou konstrukci, minimalistický design a některé z nich i bezrámové řešení. Přesně takové jsou sprchové stěny AIR od švýcarského výrobce Duscholux. Ale od sprchových stěn jiných výrobců se výrazně odlišují hned několika významnými parametry.

Čím jsou sprchové zástěny AIR tak výjimečné? Především poskytují tvůrčí svobodu, protože nejsou omezené typizovanými rozměry. Zástěny mohou být až 200 cm široké a standardně 220 cm vysoké, v atypických rozměrech mohou dosahovat až úctyhodné výšky 250 cm. Nejsou ohraničeny žádnými rámy, jedná se o bezrámové sklo. Výjimečné jsou také tím, že k ukotvení do šířky 150 cm není potřeba žádné stabilizační vzpěry, proto je jejich vzhled čistě minimalistický. Povrchová úprava skla DUSCHOLUX CareTec® Pro je součástí dodávky bez dodatečného navýšení ceny, a to je příjemný bonus navíc.

DUSCHOLUX

Sprchová zástěna Duscholux AIR 1 

Volně stojící sprchová zástěna AIR1 je ukotvena kombinací vestavného spádového podlahového profilu a stěnového profilu. Stěnový profil může být instalován dvěma způsoby – buď pod obklad, nebo na obklad. Zástěna je ukotvena bez stabilizační vzpěry do šířky 150 cm. 

Sprchová zástěna Duscholux AIR 2

Předělová stěna AIR 2 dosahuje na vyšší úroveň transparentnosti než AIR 1. Kotvící prvky nejsou vůbec viditelné. Tvoří je vestavný stěnový profil s minimální hloubkou a jemný podlahový profil překrytý úzkým silikonovým spojem. Silikonový spoj je naprosto bezpečný a zajišťuje perfektní těsnost a stabilitu. AIR 2 je také ideální pro instalaci na sprchové vaničky. 

Sprchová zástěna Dusholux AIR 3

V této velkoryse řešené variantě nečekejte vůbec žádné vrtání ani šroubování. Jedná se o nejnovější AIR sprchovou zástěnu, která se kotví speciálními kotvami na stěně a podlaze. Malé a exkvizitní komponenty zajišťují maximální průhlednost a snadnou instalaci v jednom kroku. Decentně barvený silikonový spoj dostatečně zajistí sklo mezi stěnou a podlahou. AIR 3 je vhodná pro montáž na obklad, ale také na obkladové desky PanElle.

Úprava povrchu zástěn AIR

Sklo sprchové zástěny může být čiré, v tomto případě obzvlášť oceníte již zmiňovanou úpravu povrchu CareTec® Pro. Tato speciální úprava zajistí ochranu trvalou ochranu před vodním kamenem a proti korozi skla. Pravidelná údržba je mnohem snadnější než u běžných sprchových koutů a není potřeba zbytečně používat k čištění ani leštění žádné chemikálie. Sklo může být také satinované, zrcadlové, v designu Polar nebo zbarvené

Test odolnosti a pevnosti Duscholux

Možná vám vrtá hlavou, zda tyto skleněné tabule obřích velikostí, které nemají vůbec žádné stabilizační vzpěry, skutečně vydrží vyšší zátěž. O tom, že se můžete na Duscholux stoprocentně spolehnout, se přesvědčíte ve videu níže. 50-ti kilogramové kyvadlo naráží v reálných podmínkách na lepené či v profilu kotvené sklo a nic se nestane. Věříme, že vás nárazový test odolnosti a pevnosti přesvědčí, že sprchové stěny AIR jsou skutečně luxusně bezpečné.

Mám zájem o sprchové zástěny Duscholux


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Přečtěte si také

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner