Důležité sdělení:
Vážení zákazníci, od 22.10. jsou naše showroomy otevřeny pouze pro velkoobchodní zákazníky. Obchodní oddělení je pro vás však nadále k dispozici formou vzdálené komunikace, takto realizované objednávky je možné vyzvednout osobně nebo zaslat prostřednictvím dopravce. V sobotu budou showroomy uzavřeny. Váš Keraservis.

Novinka

Stylová černá a bílá - PanElle systém

Stylová černá a bílá - PanElle systém

Inspirován nejnovějšími architektonickými trendy rozšířil Duscholux populární obložení stěn PanElle čtyřmi zbrusu novými designy. Nově se můžete nechat inspirovat klasickými geometrickými vzory, jako jsou květiny, kostky, linky nebo trigon.

PanElle systém

To by nebylo ve výsledku až tak speciální. Nicméně musíme zmínit, že tou přidanou hodnotou je to, že si sami můžete zvolit průhlednost ze čtyř různých možností. Můžete se tak rozhodnout, zda bude daný efekt nápadně vystupovat nebo spíše ustoupí do pozadí.

Na veletrhu nám také výrobci představili novinku - připojení obložení PanElle Click. Tloušťka připojení je pouhých 11 mm, což ho činí prakticky neviditelným. Systém se tedy hodí dokonale pro rozsáhlé návrhy a je moderní alternativou obstrukčním nárazníkovým profilům a silikonovým spojům.

Přečtěte si také

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner