Novinka

TOP kolekce obkladů a dlažeb 41zero42 pro rok 2021

TOP kolekce obkladů a dlažeb 41zero42 pro rok 2021

41zero42 není jen tak obyčejné číslo. Je to poštovní směrovací číslo z adresy, na které se nachází sídlo výrobce tak trochu jiných keramických obkladů a dlažeb 41zero42. Jednoduchost PSČ v názvu společnosti slouží k identifikaci kořenů a hodnot, které lidé z 41zero42 vyznávají a ze kterých ve své tvorbě vycházejí. Sami sebe nazývají vypravěči příběhů – každá kolekce má svůj vlastní. Podívejme se na dvě inspirativní kolekce, které určují směr pro rok 2021 – COSMO a ONE.

Kolekce COSMO

cosmo

Tvůrci kolekce Cosmo se inspirovali vesmírem a vyprávějí příběh setkání dvou protichůdných světů. V našem případě jde o dva typy keramických dlaždic s rozdílným vzhledem i vlastnostmi, každá jiná a přesto (nebo právě proto?) spolu tak bezprostředně ladí. 

Na jedné straně našeho vzrušujícího setkání dvou světů se ocitneme v dalekém kosmu. Vzhled rektifikované dlaždice COSMO symbolizuje nedosažitelnost a rozlehlost vesmíru a také hvězdnou oblohu. Vyrábí se v rozměru 80x80 cm, ve dvou variantách povrchu pro vnitřní i venkovní použití a v pěti barváchGrigio, Nero, Cotto, Verde a Blue.

Na druhé straně zase stojíme nohama na zemi. Keramické dlaždice BRICK ve tvaru cihel 6,5x15,5 cm jsou poctivým ručně vyrobeným řemeslným výrobkem a symbolizují krásu a barevnou rozmanitost života na zemi. „Cihly“ jsou vyrobeny z plnobarevné keramiky ve dvou povrchových úpravách. Matný povrch je hebký na dotek a barvy jsou jemně pastelové. Lesklý povrch umožňuje zvýraznit intenzitu barev. K dispozici je také mozaika MICRO COSMO o rozměru jednoho dílku 2,5x6,3 cm ve stejné barevnosti a v matném provedení.

Kolekce ONE

one

Kolekce ONE je velkolepá, okázalá a odvážná. ONE se nejmenuje náhodou – je jedinečná a jediná svého druhu s tak zářivými barvami. Kolekce ONE znovu vrací do hry téma  enkaustických cementových dlaždic, ale v poutavých nadrozměrných formátech 120x120 s tloušťkou pouhých 6mm. Obří keramické dlaždice s barevnými větrníky, šachovnicemi nebo geometrickými labyrinty je možné použít na podlaze i na stěnách. ONE jako kaleidoskop mění barvy, ale tvary zůstávají. One vytváří vzory, hraje si s proporcemi, dává život novým kombinacím barev.

Sami autoři tvrdí, že ONE je víceúrovňovou hrou, ve které spolu hrají nekonečnou hru s barvami, vzory a prostorem tito hráči: jedna všestranná neutrální tečkovaná dlaždice BASE, dvě tradiční dlaždice ONE v tlumených barvách a šest dlaždic v zářivých barvách

Obě TOP kolekce pro rok 2021 jsou rozsáhlé a v tomto článku není možné podat všechny potřebné informace. Chcete o nich vědět vše? Kontaktujte nás, rádi vám pomůžeme s výběrem.

Kolekce 41zero42 mne zaujala. Kontaktujte mne prosím.


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Přečtěte si také

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner