Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že 24. 5. 2024 budou showroomy Brno a Ostrava z důvodu konání firemní akce UZAVŘENY.

Děkujeme za pochopení.

Magazín

Typy umyvadlových baterií

Typy umyvadlových baterií

K umyvadlům můžete vybírat nepřeberné množství umyvadlových baterií. Jejich nabídka se rok co rok rozrůstá a vznikají nové a nové designové trendy. Nebojte se být při výběru nároční a hledat to jedinečné řešení přímo pro vás. Díky široké nabídce si navíc můžete vybrat novou umyvadlovou baterii, která bude sladěná se zbytkem vybavení vaší koupelny - jednotnou sérii umyvadlové, vanové nebo sprchové baterie. Podíváme se, z jakých typů baterií si můžete vybírat.

Stojánkové baterie

Krása a dominance na vašem umyvadle - to jsou umyvadlové stojánkové baterie. Snadná instalace, lehká údržba a široká nabídka. Velmi často jsou stojánkové baterie využívány při instalaci nástěnných umyvadel. Ať už máte rádi klasické nebo retro “kohoutky” nebo dáváte přednost pákovým bateriím, určitě si nenechte ujít designovou značku FIMA. Rodinná italská firma s tradicí vyrábí vodovodní baterie s ohledem na životní prostředí. Můžete si tedy vybrat kombinaci výjimečného designu a ekologické přístupu, který vám umožňuje šetřit vodou.

Nástěnné baterie

K umyvadlům prostě nástěnné baterie patří! Můžete si tak užít čistotu a unikátnost designu umyvadla - nerušeně, bez instalované umyvadlové baterie ve vašem umyvadle. Nástěnná baterie u umyvadla je ale především praktická kvůli údržbě. Nemusíte se bát vodního kamene, který by ji mohl celou obalit a znepříjemnit vám život. Máte rádi klasické kohoutky? Můžete se nechat inspirovat například na zámcích, kde tyto sluníčkové kohoutky můžete najít. To ale neznamená, že by takové krásné a unikátní nástěnné baterie nebyly k dostání i dnes!

Anebo máte rádi modernější vzhled vodovodních baterií? Jednoduché a jemné linie, které nejsou rušeny žádným jiným prvkem a vynikne jejich krása! Nechte se například inspirovat u značek RAVAK nebo JIKA - se svou letitou zkušeností vám nabízí opravdu širokou nabídku baterií na stěnu.

Podomítkové baterie

Nejen designově výjimečné, ale také praktické - to jsou podomítkové baterie. Vaše koupelna tak získá jednotný, čistý a nerušený vzhled. Podomítkové baterie jsou specifické tím, že kartuše baterie (místo, kde se mísí voda z vodovodních trubek) není ponechána venku na povrchu obkladů, ale schová se pěkně dovnitř - do omítky, pod obklady. Vám se tak i usnadní život - vznikne tak méně prostoru, kterému se musíte věnovat z hlediska úklidu! Podomítkové baterie se ale především vyznačují moderním vzhledem

 

Designéři mnoha značek přicházejí rok co rok s novými druhy a typy baterií, skutečně stále je z čeho vybírat. Přijďte si vybrat i vy, naši specialisté v showroomech v Praze, Brně i Ostravě jsou připraveni podat vám detailní informace a pomohou vám vybrat to nejlepší pro vaši koupelnu.


Produkty v magazínu


Přečtěte si také

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner