Umyvadla

Umyvadla

Atmosféru koupelny ovlivňuje i sanita - inspirujte se různými druhy umyvadel.

Při realizaci koupelny hraje prim sanitární zařízení - takže i umyvadla jsou velmi důležitým prvkem. Ta už dávno nejsou tím obyčejným bílým oválem. Můžete si vybírat z různých tvarů i provedení. Například umyvadla zasazená do koupelnového nábytku nebo umyvadla na desce. A nebojte se popustit uzdu fantazii - co třeba betonové umyvadlo? Červené, žluté nebo umyvadlo s potiskem?

Sanitární vybavení i koupelnový nábytek jsou nedílnou součástí tváře vaší koupelny a utvářejí její styl, ať už se rozhodnete pro jednoduchou a elegantní koupelnu nebo vsadíte na hravý retro styl koupelny.

Villeroy Boch Edge

Designová umyvadla

Designové obklady a dlažby perfektně doplňují kvalitní a osvědčené značky koupelnové sanity. Při výběru umyvadla tak nemusíte hledět pouze na praktičnost, ale vybírat si skutečně krásný kousek, na který se při čištění zubů či ranním líčení budete s oblibou dívat. Inspiraci do světa sanitární techniky vnáší už od poloviny 18. století německá značka Villeroy & Boch, která je synonymem designových umyvadel a van. Nabízí nejen vkusná a stylová umyvadla, ale také toalety, bidety, vany i nábytek do koupelny, aby vám vše ladilo a krásně se doplňovalo. Z krásných kousků můžete také vybírat u značky Ravak, která je největším výrobcem koupelnového vybavení v České republice. Přináší nejen umyvadla, sprchy a vany, ale i vany s hydromasážními systémy, které vám pomohou se uvolnit a více si užít luxus své koupelny. 

Umyvadla

Špičková sanitární technika

Pokud hledáte inspiraci pro výběr sanitární techniky, prohlédněte si značku Scarabeo. Tento italský výrobce keramiky si zakládá na plnění potřeb zákazníků a v jakémkoli směru. Od 70. let tak přichází s výrobky, které jsou jedinečné a s neotřelým designem. Pokud ale hledáte naopak něco výjimečného a neokoukaného, potom si prohlédněte výrobky Gravelli - značku, která překvapí i přes svůj chladný původ teplým designem.

Gravelli Scarabeo

Německý výrobce koupelnového vybavení
Koupelnové vybavení Villeroy & Boch
Německý výrobce koupelnového vybavení
Sanitární keramika z Itálie
Umyvadla Azzurra
Sanitární keramika z Itálie
České akrylátové vany
Koupelnové vybavení Ravak
České akrylátové vany
Dánský design
Sanita Copenhagenbath
Dánský design
Nadčasová a originální betonová umyvadla
Umyvadla Gravelli
Nadčasová a originální betonová umyvadla
Český design a kvalita
Koupelnové vybavení JIKA
Český design a kvalita
Italský hravý design
Umyvadla a toalety Scarabeo
Italský hravý design
Umyvadla, vany, WC a sprchové kouty s tradicí
Sanitární keramika Ideal Standard
Umyvadla, vany, WC a sprchové kouty s tradicí
loading
Předchozí Další Zavřít

Zanechte číslo

my se vám ozveme

Chci kontaktovat

Navštivte showroom

Vyberte prodejnu,
kam to máte nejblíže

Vyberte...Vyberte...