Důležité sdělení:
Milí návštěvníci a zákazníci, dovolujeme si vás upozornit na změnu otevírací doby. Ve dnech 5. - 6. 7. budou showroomy Brno, Praha i Ostrava zavřeny. Budeme se na vás opět těšit v pondělí 8. 7. Děkujeme za pochopení.

Bidety do koupelny

Bidety

Přehled kategorií

V kategorii Bidety do koupelny pro Vás máme 22 produktů Zobrazit vše

Kvalita a praktičnost pro často navštěvovaná místa.

Správný výběr bidetu budete oceňovat prakticky každý den, proto mu věnujte stejnou pozornost jako výběru kvalitní vany nebo krásných designových obkladů. I pro malou koupelnu nebo koupelnu v podkroví můžete najít velmi elegantní a stylové řešení. Co ale oceníte nejvíce jsou hygienické výhody bidetů. Díky jejich pomoci můžete přecházet mnoha onemocněním a zajistit si tak zdraví jako rybička!

Najděte si ten svůj

Bidety jsou nabízeny v několika typových variantách - můžete si vybírat bidet volně stojící, závěsný, moderní elektronický nebo i úsporné bidetové sedátko. Pokud máte prostornou koupelnu, můžete volit toaletu i bidet v rámci jedné kolekce výrobce. Můžeme vám doporučit například značky Villeroy&Boch, Ravak nebo Scarabeo. Pokud ale trochubojujete s prostorem a šetříte doslova každý centimetr, určitě pro vás bude výhodné bidetové sedátko. To jen aplikujete na stávající toaletu a můžete si tak užívat hygieny jak se patří.

Proč koupelna od nás?

Spinner