Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že ve čtvrtek 20. 6. 2024 od 13:00 bude brněnský showroom z důvodu konání firemní akce UZAVŘEN.

Děkujeme za pochopení.

Bidety do koupelny

Bidety
28 výsledků
28 výsledků
akce
-60%
Načítání
Odkazy na všechny výrobce:

Čistota = půl zdraví! A bidety tomu jdou naproti. 

Správný výběr bidetu budete oceňovat prakticky každý den, proto mu věnujte stejnou pozornost jako výběru kvalitní vany nebo krásných designových obkladů. I pro malou koupelnu nebo koupelnu v podkroví můžete najít velmi elegantní a stylové řešení. Co ale oceníte nejvíce jsou hygienické výhody bidetů. Díky jejich pomoci můžete přecházet mnoha onemocněním a zajistit si tak zdraví jako rybička!

Najděte si ten svůj

Bidety jsou nabízeny v několika typových variantách - můžete si vybírat bidet volně stojící, závěsný, moderní elektronický nebo i úsporné bidetové sedátko. Pokud máte prostornou koupelnu, můžete volit toaletu i bidet v rámci jedné kolekce výrobce. Můžeme vám doporučit například značky Villeroy & Boch, Ravak nebo Scarabeo. Pokud ale trochu bojujete s prostorem a šetříte doslova každý centimetr, určitě pro vás bude výhodné bidetové sedátko. To jen aplikujete na stávající toaletu a můžete si tak užívat hygieny jak se patří.

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner