Umyvadla

Umyvadla
301 výsledků
301 výsledků
Načítání
Odkazy na všechny výrobce:

Atmosféru koupelny ovlivňuje i sanita - inspirujte se různými druhy umyvadel.

Při realizaci koupelny hraje prim sanitární zařízení - takže i umyvadla jsou velmi důležitým prvkem. Ta už dávno nejsou tím obyčejným bílým oválem. Umyvadla si můžete vybírat z různých tvarů i provedení. Například umyvadla zasazená do koupelnového nábytku nebo umyvadla na desce. A nebojte se popustit uzdu fantazii - co třeba betonové umyvadlo? Červené, žluté nebo umyvadlo s potiskem?

Sanitární vybavení i koupelnový nábytek jsou nedílnou součástí tváře vaší koupelny a utvářejí její styl, ať už se rozhodnete pro jednoduchou a elegantní koupelnu nebo vsadíte na hravý retro styl koupelny.

Designová umyvadla

Designové obklady a dlažby perfektně doplňují kvalitní a osvědčené značky koupelnové sanity. Při výběru umyvadla tak nemusíte hledět pouze na praktičnost, ale vybírat si skutečně krásný kousek, na který se při čištění zubů či ranním líčení budete s oblibou dívat. Inspiraci do světa sanitární techniky vnáší už od poloviny 18. století německá značka Villeroy & Boch, která je synonymem designových umyvadel a van. Nabízí nejen vkusná a stylová umyvadla, ale také toalety, bidety, vany i nábytek do koupelny, aby vám vše ladilo a krásně se doplňovalo. Z krásných kousků můžete také vybírat u značky Ravak, která je největším výrobcem koupelnového vybavení v České republice. Přináší nejen umyvadla, sprchy a vany, ale i vany s hydromasážními systémy, které vám pomohou se uvolnit a více si užít luxus své koupelny

Špičková sanitární technika

Pokud hledáte inspiraci pro výběr sanitární techniky, prohlédněte si značku Scarabeo. Tento italský výrobce keramiky si zakládá na plnění potřeb zákazníků a v jakémkoli směru. Od 70. let tak přichází s výrobky, které jsou jedinečné a s neotřelým designem. Pokud ale hledáte naopak něco výjimečného a neokoukaného, potom si prohlédněte výrobky Gravelli - českou značku, která překvapí i přes svůj chladný původ teplým designem.

 

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner