Novinka

Zažijte relaxaci ve venkovní vířivce

Zažijte relaxaci ve venkovní vířivce

Chcete-li si kvalitně odpočinout od každodenního shonu, není potřeba hned balit kufry a jet za relaxací někam hodně daleko. Jednoduše si zůstaňte doma a relaxujte ve vířivce na vlastní zahradě. Užijte si tu hýčkající a energizující sílu bublající vody pod širým nebem. Vířivka má tu vzácnou schopnost vzájemně propojovat různé wellness zážitky. Teplá voda jemně hladí tělo a přináší pocit podobný stavu beztíže. Napětí se rozplyne a vaše mysl se uvolní. Jemná hydromasáž uvolňuje svaly a napětí fyzické i psychické. A to vše se děje na čerstvém vzduchu! Není pochyb, že pravidelný odpočinek ve vířivce zlepšuje kvalitu života. 

Vířivky

Villeroy & Boch nabízí 4 kolekce vířivek - X-Series, Comfort, Premium a Design. Nabídka je připravena tak, že si může vybrat skutečně každý – od menších, jednoduchých a levných vířivek až po luxusní a vysoce prostorné. Co ale odlišuje značku Villeroy & Boch od ostatních? Především naprosto jedinečná technologie. Pojďme si říci, jaké výhody mají vířivky Villeroy & Boch oproti ostatním.

JetPak výměnné panely

Vířivky

JetPak technology je systém výměnných panelů s různým rozmístěním trysek. V praxi to znamená, že si můžete vybrat panel JetPak podle vaší preference a umístit jej na vybrané sedadlo do vířivky. Kdykoliv si jej můžete lehce vyměnit za jiný nebo jej umístit na jiné místo. Tělo vířivky je navrženo tak, aby se maximálně přizpůsobilo každé postavě. Místo k sezení si můžete vybrat, aby bylo pohodlné právě pro vás a vaši výšku. 

Celkem je v nabídce 18 druhů JetPak panelů, které jsou rozděleny podle způsobu použití do tří kategorií – sportovní, relaxační a wellness terapie. Do začátku si můžete pořídit jen několik z nich a postupně je dokupovat. Jsou univerzální pro všechny kolekce, pokud se rozhodnete změnit typ vířivky, panely můžete stále používat.

Excelentní design

Vířivky

Vířivky Villeroy & Boch vypadají skvěle především v moderním prostředí. Ale díky svému minimalistickému vzhledu skvěle zapadnou do jakéhokoliv okolí. Jsou navrženy v jednoduchých rovných liniích a představují tak současný design. Vnitřní obložení vířivek je vždy v barvě bílé a vnější opláštění nabízí nepřeberné množství dekorů. Vířivka Just Silence byla za svou jedinečnost a luxusní design oceněna cenami Red Dot Design Award 2016 a Design Award 2015.

Technické vychytávky

Vířivky mají díky technologii výměnných panelů JetPak o 90% méně spojů než u ostatních výrobků. To má za následek mnohem větší výkonnost trysek a dosažení minimální tepelné ztráty. Test spotřeby energie od společností California Energy Commission (CEC) vyhodnotil vířivky Villeroy & Boch jako energeticky nejúspornější vířivky na trhu. Vířivé vany mohou mít i externí LED osvětlení a programovatelný ovladač. Zkrátka, Villeroy & Boch nabízí vše bez kompromisů a na maximum.

Kvalita vody

Vířivky

Můžete si být jisti, že se koupete v maximálně čisté vodě a to díky sofistikovanému systému čištění. Ve vířivce je zabudován filtrační systém se dvěma výměnnými filtry s koloidním stříbrem, které vodu neustále okysličují a desinfikují. Celý proces probíhá velice tiše a bez vibrací.

Co jsme ještě nezmínili? Je toho hodně, například to, že vířivky mají úžasné měkčené podhlavníky a pohodlné vysoké krční polštáře a také… Ale víte co? Bude lepší, když si přijdete vířivky prohlédnout osobně. V Centru bydlení a designu na Kaštanové, kde se nachází náš brněnský showroom, máme v provozu venkovní vířivku, kterou si můžete i vyzkoušet. Zavolejte předem a nezapomeňte si plavky!

Mám zájem o vířivku Villeroy & Boch. Kontaktujte mne prosím.


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávuPřečtěte si také

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner