Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že 24. 5. 2024 budou showroomy Brno a Ostrava z důvodu konání firemní akce UZAVŘENY.

Děkujeme za pochopení.

Novinka

Volá vás Praha! Vaše koupelna potřebuje změnu!

Volá vás Praha! Vaše koupelna potřebuje změnu!

Hledáte inspiraci do vaší koupelny? Rádi si vše prohlédnete na vlastní oči, vlastnoručně vyzkoušíte, na všechno se detailně vyptáte? Máte rádi precizní práci a ve své koupelně chcete mít vše dokonale vyladěné? V tom případě vás zveme do našeho pražského showroomu v Centru bydlení a designu Křižíkova.

Připravili jsme pro vás tři patra doslova nabitá koupelnovou inspirací. Máme pro vás připraveno 13 koupelnových kójí, které pro vás průběžně obnovujeme tak, abychom měli stále připraveny poslední novinky. Všechny kóje si můžete detailně projít, vše si osahat. Víme, že není vždy snadné si představit, jak bude vypadat kombinace jednotlivých obkladů a dlažeb s vybraným nábytkem a sanitou. Vzorové koupelny vám pomohou v orientaci mezi jednotlivými produkty a usnadní rozhodování. Osobně si také můžete vyzkoušet 2 vzorové luxusní toalety. Máte jedinečnou možnost diskrétně a v soukromí prověřit funkce bidetového sedátka nebo ruční spršky.

Praha-mramorová

A co konkrétně můžete v pražském showroomu vidět? Ptejte se na nejnovější trendy, v tuto chvíli je udává veletrh CERSAIE, který proběhl jako každoročně v září v italské Bologni. Pro letošní rok jsou to především koupelny obložené leštěným mramorem, nejlépe ve formátech XL, u nás si jich můžete prohlédnout hned několik.

Praha-umyvadla


Na horních příčkách popularity se stále drží metalický vzhled ve velkých plochách i v malých detailech, v kurzu jsou především patinované materiály. Správný čas je také na mozaiky a hrátky se vzory, strukturovanými povrchy, kombinace lesku a matu, barevná umyvadla, toalety a vany. 

Praha-metalické odlesky


Pro inspiraci si prohlédněte naši fotogalerii a pak si k nám naplánujte cestu do Karlína. Přijďte se poradit s našimi odborníky a designery, kteří s vámi v klidu a příjemném prostředí vyřeší vše od návrhu až po realizaci.

Toužím po dokonalé koupelně. Kontaktujte mne prosím.


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Produkty v novince


Přečtěte si také

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner