3D návrhy koupelen
Montážní služby
Služby architekta
Reference

3D návrhy koupelen

3D návrhy koupelen

Ověřený architekt se zaměřením na design koupelen


Návrh koupelny zpracujeme precizně a s obrovským citem pro detail. Budeme vycházet především z vašich potřeb a přání. Chceme, abyste se v nové koupelně cítili opravdu dobře, mohli v ní nerušeně relaxovat a zároveň odpovídala všem vašim požadavkům na funkčnost.

Protože si potřebujete koupelnu dobře představit, používáme nejnovější software pro co nejpřesnější vizualizaci s důrazem na maximálně realistický přístup. Připravíme fotorealistickou 3D vizualizaci, díky níž si budete moci prostor prohlédnout ještě předtím, než řemeslník přilepí na zeď první obklad.

CENÍK 3D návrhu vaší nové koupelny

BASIC (víte, co chcete - vizualizace dle přesného návrhu)

Základní návrh koupelny, který vychází z vašich konkrétních požadavků. Vaši představu přeneseme do 3D modelu, abyste viděli, jak bude koupelna vypadat. V ceně je započtena 1 změna, další změny jsou zpoplatněny.

Vizualizace + kladečský plán 1.500 Kč s DPH
Jedna změna v ceně, každá následující 500 Kč s DPH


STANDARD (nemáte přesnou představu, návrh vymýšlí grafik)

Návrh koupelny, který pracuje s vámi vybranými dlažbami a vybavením, kreativita je však na straně grafika. Obdržíte 3D model s originálním řešením přímo pro vás.  V ceně je započtena 1 změna, další změny jsou zpoplatněny.

Vizualizace + kladečský plán 2 500 Kč s DPH
Jedna změna v ceně, každá následující 500 Kč s DPH


EXCLUSIVE (kreativní řešení, pokročilá vizualizace)

Pokročilý návrh koupelny, který je precizně zpracován v nejmodernějším softwarovém vybavení, zobrazení je opravdu realistické. V návrhu jsou zohledněny vámi vybrané materiály a vybavení, kreativita je na straně profesionálního grafika. Obdržíte realistický 3D model s řešením přímo pro vás.  V ceně je započtena 1 změna, další změny jsou zpoplatněny.

Vizualizace + kladečský plán  5.000 Kč s DPH
Jedna změna v ceně, každá následující 500 Kč s DPH


Zajímá vás více informací? Neváhejte a popovídejte si s našimi odborníky.

Chci nezávaznou konzultaci
+420 725 605 765
loading
Předchozí Další Zavřít