Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že 24. 5. 2024 budou showroomy Brno a Ostrava z důvodu konání firemní akce UZAVŘENY.

Děkujeme za pochopení.

Novinka

3D obklady v nových vzorech FLAKE a TWIST

3D obklady v nových vzorech FLAKE a TWIST

V rámci portfolia italského výrobce Atlas Concorde už léta dominují 3D obklady stěn. Unikátní vzory, zajímavé barvy a ojedinělá hra světla a stínů se těší velké zákaznické oblibě. Elegantní spektakulární hra se hodí do celé řady rezidenčních i komerčních interiérů, proto designéři z Atlas Concorde každoročně přicházejí hned s několika novinkami. Nezaspali ani letos.

Atlas Concorde 3D obklady

Padající sněhové vločky

Zatímco v předchozích letech se inspirací pro 3D obklady  stávaly písečné duny, vlny moří i šumění větru, letos byli designéři k projevům přírody poněkud jemnější. Nápady se jim snesly do dlaní jako sněhové vločky. Právě ty jsou první novinkou v sériích 3D obkladů. Najdete je pod označením Flake. Harmonické a spontánní ornamenty jsou velmi jemné, jejich padání působí stejně přirozeně, jako když se díváte z okna v prosinci, a v interiéru na sebe nepoutají zbytečnou pozornost a dají vyniknout i jiným prvkům. 3D obklady inspirované sněhovými vločkami jsou v nabídce v bílé variantě a velmi se hodí jak do obchodních center a komerčních prostor, tak do obývacích pokojů či hal rezidencí.

Atlas Concorde 3D obklady

Námořnická série Twist

Druhou novinku inspirovala svým způsobem též voda, tentokrát ovšem v kapalném skupenství. 3D obklady Twist, jak už název napovídá, evokují kroucení, otáčení, zatáčení a proplétání. Předlohou se jejich tvůrcům stala dokonalá souhra lodních lan a jejich spletitost. Snažili se zachytit drobné vrypy, které na zdi působí jako výjimečná hra světla a stínu. Jemné záhyby 3D obkladů rozhodně nepřipomínají robustní lano, právě naopak: evokují spíše náročnou práci při jeho splétání a nenápadnost každé jednotlivé součásti. Námořnická série spletená z lan je svým vzhledem velmi univerzální a šikovný architekt si s ní vyhraje prakticky v jakýchkoli prostorách. Kromě tradiční bílé nabízí společnost Atlas Concorde i velmi originální barevnou variantu v odstínu šalvěj. Obě novinky jsou v matné variantě v rozměrech 40 x 80 cm.

 Atlas Concorde 3D obklady

 

3D obklady jsou netypickým řešením stěn jakéhokoli prostoru. Velmi originální kombinace vzorů působí klidně, podporuje příjemnou hru světel a stínů a výborně se doplňuje s dalšími materiály.

Tip pro vás: Podívejte se na další kolekce s 3D obklady 3D Wall Design od Atlas Concorde.

Chci poradit s výběrem obkladů


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Přečtěte si také

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner