Novinka

3D obklady: unikátní sochařské dílo pro vaše stěny

Inspirace pro 3D obklady do koupelny. Keraservis.

Prémiová značka Atlas Concorde přišla před několika lety s úplnou novinkou v oblasti interiérového designu. Spojila své designové obklady s technologií 3D a vznikl takzvaný 3D Wall Design, tedy trojrozměrné designové obklady. Těží z výhod snadno udržovatelného keramického produktu, které spojují s mimořádnou dekorativností a dojmem prostorovosti.

Stěny obložené 3D obklady jsou velmi plastické a působí jako zdařilé sochařské dílo. Díky třetímu rozměru pracují obklady s bohatými stínovými efekty a vynikají velkou dynamikou. Dramatické detaily se stávají dominantou komerčních i rezidenčních prostor v moderním designu. 3D obklady jsou velmi oblíbené v recepčních a reprezentativních prostorách, díky snadné údržbě jsou skvělou volbou pro wellness, restaurace a hotely. Vytváří ale také impozantní chodby, obývací pokoje nebo pracovny v soukromých prostorách.

Atlas Concorde 3D

Přední italský výrobce postupně rozšiřuje nabídku

Známý italský výrobce keramiky začínal s formátem 40 x 80 cm, ale vzhledem ke značnému rozmachu velkých formátů a oblibě velkoformátových řešení brzy přidal i větší a širší rozměr 50 x 110 cm. 3D obklad díky většímu formátu ještě více vynikne a působí opravdu monumentálně. Zákazníci si mohou vybrat ze tří základních reliéfů: rovnoběžných linek Line, jemných vlnek Flows a ostrých vlnek UltraBlade.

Emoce a zkrocené přírodní živly

Italský výrobce Atlas Concorde neustále oživuje svou velkolepou kolekci 3D obkladů o nové a nové vzory. Můžete si vybrat z geometrické, elastické či vlnité kolekce nebo zvolit unikátní reliéfy různorodých tvarů i několika barev.

Atlas Concorde 3D

Základní elastická kolekce je plná ohebných a pružných tvarů, které vnesou eleganci do soukromých prostor, ale velmi obohatí stěny designových obchodů a butiků. 3D obklady jsou také vhodné do koupelen, a to i do hodně malých koupelen.

Atlas Concorde 3D

Geometrická kolekce vychází především ze základních tvarů přírody – linek, diamantů, kolmic a svislic. Ve třech dimenzích dodává interiéru eleganci a lehkost. Ryzí geometrie odhaluje zvláštní světelné hry s výrazným sochařským efektem. Pro opravdu odvážné a svébytné interiéry pak nabízí i černou variantu několika vzorů. Originalitu interiéru pak už jen podtrhnete výběrem saténově matného nebo lesklého finiše.

Atlas Concorde 3D

Vlnitá kolekce je inspirována jednoduchostí, čistotou a čirou expresivitou přírody. Zkrocené přírodní živly z 3D obkladů promlouvají nejčastěji v podobě vody – po stěnách vám mohou téct drobné stružky, ševelit jemné vlnky potůčků nebo do nich budou narážet vysoké vlny oceánů. Pokud vás vlnitá a plynoucí voda neláká, můžete se inspirovat silou větru nebo žárem písečných dun. Když si chcete i v zimě připomínat přímořské oblasti, okouzlí vás nejen design písečných dun, ale i jejich příjemná a přirozená písková barva.

Atlas Concorde 3D

Unikátní reliéfy různorodých tvarů tvoří na pohled velmi důmyslnou hru světel a stínů a každému interiéru dodají velkou osobitost a jedinečnost. Dynamické tvary určitě nejsou vhodné pro každou realizaci, vyniknou zejména ve velkorysých prostorách recepcí, vstupních hal nebo wellness center. Zákazníci si mohou vybrat z poměrně široké palety nejrůznějších vzorů – díky čistému vzoru hvězdy mohou mít krásný výhled na hvězdou oblohu i ve dne. Zajímavý reliéf čepelí lístků a stébel zase navrací lidský zrak zpět k symetrii a dokonalosti přírody. Všechny vzory jednotlivých kolekcí jsou i dispozici v tradičním i velkoformátovém rozměru a naprostá většina z nich umožňuje volbu saténově matného nebo lesklého finiše.

Unikátní 3D obklady světově proslulé značky Atlas Concorde si můžete prohlédnout v našich koupelnových studiích Keraservis v Praze, Brně a Ostravě. Se zájmem se vám budou věnovat naši pečliví odborníci, důkladně vám představí naši nabídku 3D obkladů a doporučí řešení pro nejrůznější typy koupelen – od malé koupelny přes koupelnu v podkrovním prostoru po velkorysou koupelnu, kde by se dalo i tancovat. Poradíme vám také s použitím 3D obkladů v soukromých i komerčních prostorách nebo vypracujeme vizualizaci koupelny s 3D obklady.

3D obklady vám rádi představíme a ukážeme. Vybrat si už ale musíte sami. Těšíme se na vaši návštěvu.

Chci poradit s výběrem obkladů


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Produkty v novince


Přečtěte si také

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner