Novinka

Atlas Concorde 3D WALL DESIGN

Atlas Concorde 3D WALL DESIGN

Prostorové obklady spojují mimořádnou dekorativnost 3D povrchu s výhodami keramického obkladu. Stěny pulsují plastičností jako zdařilé sochařské dílo. Skvělá volba nejen pro koupelny a soukromé interiéry, ale také pro wellness, recepční a reprezentativní prostory či do restaurací. Nechte se okouzlit třetím rozměrem stěn Atlas Concorde 3D Wall.

Atlas Concorde, přední italský výrobce keramiky, rozšiřuje svoji nabídku 3D obkladů o nové formáty. Objevte kouzlo 3D Wall Design v různých velikostech, barvách i geometrických či organických reliéfech: Line – rovnoběžné linky, Flows – jemné vlnky, UltraBlade – ostré vlnky, Wave - vlny, Diamond - diamant, Line - rovné linie, Ribbon - stužky, Dune - písečné duny.

3D wall

Trojrozměrné povrchy jsou kombinací rafinované plastičnosti s bohatými stínovými efekty a zároveň nabízejí výhody keramických povrchů. Dramatické detaily se stanou dominantou komerčních i rezidenčních prostor v moderním designu. Velkoformátové stěny Atlas Concorde se vyrábí v povrchové úpravě saténově matná (Line, Flow, UltraBlade) a lesklá (UltraBlade).

Přijďte si vybrat z obklady s 3D povrchy osobně do našich showroomů v Praze, Brně nebo Ostravě. Rádi vám s výběrem poradíme. Těšíme se na vás.

Chci poradit s výběrem obkladů


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Produkty v novince


Přečtěte si také

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner