Novinka

Dětská sprcha Jocolino – skvělá zábava pro děti v koupelně

  Dětská sprcha Jocolino – skvělá zábava pro děti v koupelně

Máme výbornou zprávu pro rodiče dětí, které se bojí vody nebo se prostě nechtějí koupat či sprchovat. S dětskou ruční sprchou Jocolino se promění každodenní povinná hygiena v zábavu, radost a příjemný rituál, který bude milovat celá rodina.

Ruční sprcha Jocolino od Hansgrohe ve tvaru hlavy zvířátka děti nadchne a z povinnosti se rázem stane hra. Děti si oblíbí krokodýla, zebru nebo lvíčka ve vaně stejně jako plyšové zvířátko. V koupelně se začnou odehrávat dobrodružné dětské příběhy na pokračování, kterých se může zúčastnit i tatínek či maminka, ale dítě se také bez problémů zabaví samo.

jocolino

Proč pořídit dětem (a také rodičům) sprchu Jocolino

Společně strávené chvíle v rodinném kruhu se nemusí odehrávat jen v kuchyni, obývacím pokoji nebo dětském pokojíčku. Vybudujte si rodinnou koupelnu a udělejte si z ní nejčistší hřiště na světě! Užijte si čas se svými dětmi naplno, dokud jsou malé. A co takhle koupit jim sprchu Jocolino jako netradiční dárek k vánocům nebo k narozeninám? 

Tip pro vás: Je členem vaší rodiny také čtyřnohý miláček? Pak vás bude určitě zajímat speciální sprchová hlavice pro psy!

Mám zájem o koupelnové baterie Hansgrohe. Kontaktujte mě prosím.


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


 

Produkty v novince


Přečtěte si také

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner