Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že ve čtvrtek 20. 6. 2024 od 13:00 bude brněnský showroom z důvodu konání firemní akce UZAVŘEN.

Děkujeme za pochopení.

Novinka

Umyvadlová baterie Finoris – nový pomocník do koupelny pro celou rodinu

Umyvadlová baterie Finoris – nový pomocník do koupelny pro celou rodinu

Znáte to. Čím více lidí v domácnosti, tím více různých činností a potřeb. A v koupelně to platí dvakrát tolik, zvláště pokud slouží velké rodině. Jak to všechno v klidu zvládnout? Naše rada zní vybavit se spolehlivými pomocníky. A proto je tu novinka - umyvadlová baterie Finoris - váš rodinný asistent do koupelny. Co všechno umí? 

V žádné jiné místnosti se neodehrává tolik různých aktivit jako v koupelně. Čím více lidí žije v domácnosti, tím je více požadavků, které musí koupelna průběžně plnit. U velké rodiny s dětmi a domácími mazlíčky je každodenní provoz obzvlášť náročný. Vodovodní baterie Finoris vám vše usnadní, umožňuje mnoho činností, které byste u jiných baterií očekávat nemohli – rychle v umyvadle přeprat svetr, umýt si vlasy nebo dokonce vykoupat miminko. Finoris umí být tak flexibilní jako jste vy sami.

Finoris

Čím je vlastně baterie Finoris tak inovativní? Především nabízí volnost pohybu u umyvadla. A to díky technologii ComfortZone od Hansgrohe, která nabízí hned několik benefitů najednou – hodně prostoru pro volný pohyb rukou pod kohoutkem, všestranná využitelnost umyvadla a téměř žádná stříkající voda okolo. Finoris s technologií ComfortZone promění vaši běžnou koupelnu v dokonalou koupelnu - komfortní místo bez stresu.

Finoris

Podívejme se trochu blíže, co můžeme od Finoris očekávat. To, co rozhodně na první pohled nepřehlédnete, je štíhlá ruční vytahovací sprcha, která po každém použití plynule zajede zpět do své výchozí polohy. Finoris se umí každému přizpůsobit přesně podle jeho potřeb. Lze nastavit potřebné množství vody a také takovou teplotu vodu, kterou právě potřebujete. Jednoduchým stisknutím tlačítka si můžete vybrat mezi laminárním proudem a proudem PowderRain (velmi delikátní proud vody). Finoris má štíhlý geometrický design a intuitivní ovládání.

Umyvadlové baterie Finoris jsou součástí ucelené designové řady, kterou lze vybavit celou koupelnu v jednom stylu. Jsou k dostání ve třech úpravách povrchu (chrom, matná černá a matná bílá). Baterie Finoris splňují požadavky technologií EcoRight (nízká spotřeba vody 5 litrů za minutu) a QUICKClean (snadné a rychlé čištění bez vápenatých usazenin). Součástí technologie ComfortZone je jednoduchý návod, podle kterého snadno a rychle zjistíte, jaká výška kohoutku nejlépe vyhovuje vašemu umyvadlu a vašim požadavkům. 

Máte velkou rodinu, náročný provoz v koupelně nebo vám jednoduše umyvadlová baterie Finoris učarovala? Objednejte si ji v našem e-shopu nebo nás kontaktujte nás v našich showroomech v Praze, Brně nebo Ostravě, rádi vám podáme bližší informace.

Mám zájem o koupelnové baterie Hansgrohe. Kontaktujte mě prosím.


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Produkty v novince


Přečtěte si také

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner