Novinka

Akční nabídka dlažby v imitaci dřeva

Akční nabídka dlažby v imitaci dřeva

Kvalitní keramická dlažba v imitaci dřeva s až 30% slevou, to je akční nabídka vybraných produktů renomované značky Atlas Concorde.  Pokud chcete krásnou podlahu a zároveň ušetřit, je to šance právě pro vás.

Dlažba v sériích Heartwood a Arbor, které nabízíme za akční ceny, imituje tvary i strukturu tradičních dřevěných prken. Jejich designéři se inspirovali přírodou – konkrétně dubovým dřevem. Podařilo se jim zachytit jeho přirozenost a vykreslit sebemenší detaily tak, abyste si opravdu připadali jako na dřevěné podlaze. Díky speciálním výrobním technologiím je struktura a barva dřeva vykreslena tak věrně, že je od jejich přírodních vzorů téměř nerozeznáte. Dlaždice napodobují nepravidelnou kresbu, povrchové nerovnosti nebo charakteristické suky. Na rozdíl od pravého dřeva se dobře udržují, jsou odolné a stálobarevné.

Drevo v akci


Obě série jsou velmi vhodné jak do bytových interiérů – koupelen, ložnic, obývacích pokojů, tak i do jakýchkoliv komerčních prostor, které chceme proteplit teplými odstíny dřeva a usnadnit si jejich údržbu. Série Heartwood je specifická tím, že dokonale imituje staré tradiční dubové podlahy. Dlažba s přiznanou patinou je vhodná do historických interiérů stejně tak jako do moderních.

S objednávkou neváhejte, nabídka platí jen na objednávky zaslané do konce února nebo do vyprodání zásob.

Produkty v novince


akce
-20%

Přečtěte si také

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner