Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že ve čtvrtek 20. 6. 2024 od 13:00 bude brněnský showroom z důvodu konání firemní akce UZAVŘEN.

Děkujeme za pochopení.

Novinka

Vůně a autenticita dubového dřeva v sérii Arbor

Atlas Concorde Arbor | Keraservis

Jedna z nejnovějších kolekcí Arbor renomovaného výrobce Atlas Concorde je inspirována voňavým dubovým dřevem, jeho autenticitou, kvalitou a nestárnoucí elegancí. Přírodní a přirozené dlažby jsou určeny především pro podlahy rezidencí i komerčních prostor. Kolekce Arbor ovšem přináší i velmi zajímavé varianty obkladů a dokonce 3D wall design.

Atlas Concorde Arbor

Nestárnoucí elegance dubového dřeva

Designéři výjimečného výrobce Atlas Concorde se při tvorbě své nové kolekce obkladů a dlažeb Arbor inspirovali přírodou. Pro nápady si šli rovnou do lesa, k voňavému dubovému dřevu. Snažili se zachytit jeho autenticitu a vybrousit sebemenší detaily tak, abyste si opravdu připadali jako na dřevěné podlaze anebo rovnou v lese. Obklady a dlažby série Arbor si zakládají na velké realističnosti a plastičnosti s perfektně zpracovanými detaily. Přinášejí kouzlo nestárnoucího materiálu, jeho spontánní a přirozenou eleganci, ale také pocit, že dlouho vydrží, což je u keramických dlažeb Atlas Concorde již samozřejmostí.

Řešení podlah rezidenčních prostor

Atlas Concorde prezentuje dlažbu Arbor jako skvělou variantu pro rezidenční prostory, zejména pak pro rodiny s dětmi. Upozorňuje na teplo a hřejivost, kterou dřevěné vzory přinášejí, ale také na praktičnost keramického materiálu, kterou rodiče aktivních dětí velmi ocení. Přírodní a přirozená dlažba Arbor ovšem není určená výlučně pro rodinné domy, svými příjemnými barvami může dekorovat i prostory komerční, pracovny nebo ložnice.

Příjemné barevné varianty

Barva dubového dřeva je sice jen jedna, ale designéři ze společnosti Atlas Concorde zpracovali celou řadu zajímavých variant a odstínů. Základní dubové varianty si můžete pořídit v odstínech přírodní a šedá. Velmi výraznou a zajímavou barvou je mandlový odstín, krásný a svěží duch dodá interiéru odstín koňak a nejtmavší autentický dřevěný odstín je označován jako tabák. Všechny odstíny jsou k dostání v matné variantě a jejich vzájemné kombinace oku též výborně lahodí.

Atlas Concorde Arbor

Rozměry obkladů připomínají prkna

Renomovaný italský výrobce si vždy zakládá na autenticitě a co největší praktičnosti svých výrobků. Ani série Arbor není výjimkou. Tvary obkladů doslova imitují tvary prken na podlaze, posuďte sami: 30 x 240 cm, 18,5 x 150 cm, 15 x 90 cm a 7,5 x 60 cm. Svým tvarem je tak dlažba zcela srovnatelná s jinými imitacemi dřevěných prken. Obklady na stěny pak nabízí ve velikosti 22,5 x 90 cm.

3D design

Pro zákazníky, kteří rádi sladí podlahy i stěny do jednoho barevného tónu, přichází výrobce s dalším vylepšením. Nabízí velmi vkusné 3D obklady, které perfektně ladí s dlažbou. K dostání jsou v nejtmavším odstínu tabák a ve spojení s dlažbou Arbor vypadají opravdu exkluzivně.

Vdechněte svému domovu dubovou duši. S výběrem vám rádi pomůžeme.

Výroba série ARBOR byla bohužel ukončená. Prohlédněte si však můžete aktuální nabídku renomované italské značky Atlas Concorde, podobné velmi zdařilé typy dlažeb v imitaci dřeva najdete například v kolekci HearwoodNid nebo Etic Pro

Chci poradit s výběrem obkladů a dlažeb


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Produkty v novince


Přečtěte si také

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner