Novinka

Chytré kuchyňské baterie, které šetří váš čas

Chytré kuchyňské baterie, které šetří váš čas

Už vás nebaví každou chvíli kupovat a tahat se s balením kupované perlivé vody? A co kdyby šla perlivá voda jen tak napustit z kohoutku? Nebo kdyby se z kohoutku rovnou pouštěla vřelá voda na vaření těstovin? Také by se vám takové usnadnění v kuchyni líbilo? Tak to čtěte dále, protože GROHE vaše přání převedlo ve skutečnost.

Chytré kuchyňské baterie

Promíchat, netřepat…

Kuchyňská baterie od GROHE může vaše přání splnit raz dva. Můžete mít vychlazenou filtrovanou voduz pohodlí domova a z kohoutku si také můžete rovnou napustit perlivou, jemně perlivou nebo neperlivou vodu. To vám umožňuje systém GROHE Blue® Home. Jeho ovládání je jednoduché a instalace systému je také snadná. Sada obsahuje speciální vodovodní baterii, průtokový chladič s filtrem a láhev CO2. Jediné co potřebujete, je kuchyňská linka o minimální šířce 30 cm, aby se do ní mohl vlézt požadovaný chladič.  

Je to zdraví prospěšné!

Výzkumy totiž ukázaly, že lidé, kteří pijí kohoutkovou vodu, jí ve finále vypijí o 35 % více než ti, kteří si kupují vodu balenou. A vodu naše tělo potřebuje! Schválně, víte kolik litrů byste měli denně vypít? A kolik reálně vypijete? Nejenže je dodržování pitného režimu prospěšné vašemu trávení, ale i vaše pleť vám za vodu poděkuje.  

Chytré kuchyňské baterie

Nečekejte, až voda začne vřít...

Tak jako systém GROHE Blue vám umožňuje mít v okamžiku chlazenou perlivou vodu, tak systém GROHE Red vám dokáže bez čekání zalít čaj vřelou vodou. Jediné, co je potřeba pro tuhle skvělou pomůcku, je ke kuchyňské baterii nainstalovat bojler s integrovaným filtrem o objemu 3 - 5 litrů a vy už nemusíte čekat, až bude voda v konvici hotová pro váš šálek čaje. Nebo až začne v hrnci vřít voda pro těstoviny - jedním stisknutím si můžete ušetřit čas a do hrnce připravit 3 litry horké vody na vaření. Můžete využít i provedení kuchyňské baterie GROHE Red Duo a tím si zajistit horkou i chlazenou vodu z jedné baterie.

Pokud máte doma malé děti, tak se nemusíte bát. Systém GROHE Red je opatřen bezpečnostním zámkem, takže se nemůže stát žádná pohroma.

Buďte chytří s chytrou aplikací

Systém kuchyňské baterie si ale můžete ovládat i přes aplikaci ve vašem smartphonu. Aplikace GROHE Ondus vám totiž řekne, kdy je potřeba vyměnit filtr nebo CO2 láhev. Dokonce vám ji umí i rovnou objednat. Co je ale skvělé pro vaše tělo je, že vám aplikace pomůže i ve sledování spotřeby vody - proto je skvělé si tuto funkci nechat nakombinovat s dalšími fitness aplikacemi. A pokud už využíváte další produkty chytré domácnosti, přidejte si i chytrou kuchyňskou baterii.

Co říkáte na tyto chytré systémy kuchyňských baterií? Hodily by se vám doma? Můžete se stavit na naše showroomy a s odborníky prokonzultovat, kolik času a námahy vám tyto baterie ušetří.

Přečtěte si také

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner