Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že 24. 5. 2024 budou showroomy Brno a Ostrava z důvodu konání firemní akce UZAVŘENY.

Děkujeme za pochopení.

Magazín

Chytré technologie v koupelně

Koupelna Keraservis jako součást SMART HOME.

Moderní doba s sebou přináší nové přístupy a nové technologie. Chytrá řešení pronikají do všech oblastí života a koupelna není výjimkou. Chytré technologie zjednodušují a zpříjemňují život, ale mohou také snižovat výdaje za vodu nebo chránit zdraví či majetek.

Chytrá zrcadla, vany i skříňky

Chytrá koupelna

Jemné decentní tvary, materiály té nejvyšší kvality a především chytré funkce - to je ucelená designová kolekce Villeroy & Boch Finion. Kolekce zahrnuje koupelnové vybavení navržené architektem Patrickem Freym, který miluje kromě kvalitního designu také moderní technologie. Koupelnové skříňky a police, vana i zrcadlo mají integrované nepřímé osvětlení, které lze ovládat dálkovým ovladačem. Ovládání je velmi intuitivní, jednoduše si nastavíte intenzitu osvětlení -  podsvícení skříněk, prosvícení okraje zrcadla LED páskami nebo nasvícení spodního okraje vany. A to není zdaleka všechno – zrcadlo nebo vanu Finion si můžete navíc vybavit také zvukovým systémem Bluetooth Sound, nebo si zvolit skříňku s vestavěnou plochou pro bezdrátové nabíjení smartphonu. A kdybyste měli potřebu vybrat si z větší nabídky chytrých zrcadel, z portfolia Villeroy & Boch budete určitě nadšení. K dispozici jsou zrcadla různých tvarů a velikostí a také vestavěné zrcadlové skříňky. Navíc si můžete zvolit i funkci vytápění zrcadla, která zajistí, že se vám zrcadlo nikdy nezamlží.

Tip pro vás: Celou kolekci FINION si můžete prohlédnout ve vzorových koupelnách ve všech našich showroomech.

Chytré toalety 

Chytrá koupelna

Ano, také klozety mohou být vybaveny dálkovým ovládáním! Za všechny značky jmenujme osvědčeného výrobce GEBERIT, který proslulý tím, že umí elegantně spojit pohodlné užívání, vynikající design a šetrný přístup k životnímu prostředí. Sprchovací toalety Aquaclen Mera, Aquaclean Sela a Aquaclean Tuma jsou navrženy tak, aby vás hýčkaly. Jsou vybaveny patentovanou technologií sprchování WhirlSpray a dálkové ovládání je vymyšleno tak, abyste jej mohli ovládat intuitivně a nemuseli studovat žádné návody. 

Tip pro vás: V showroomu Keraservis v Brně máte jedinečnou možnost osobně si sprchovací toalety Geberit Aquaclean vyzkoušet.

Chytré vodovodní baterie

Grohe plus


Vodovodní baterie řady Grohe Plus mají prémiový design a precizní ovládaní. Ale co nás zajímá nejvíce, je inovativní LED displej se zobrazením aktuální teploty vody. Můžete si být vždy jistí, jak teplá nebo studená voda z baterie vytéká. Jakmile proud vody přestane téct, ukazatel teploty zmizí, jako by tam nikdy nebyl a baterie znovu získá svůj jedinečný, ničím nerušený vzhled. Díky bateriím Grohe plus můžete mít teplotu vody vždy pod kontrolou a nemusíte se bát opaření.

Chytrý senzor proti vytopení nejen do koupelny

Chytrá koupelna

Koupelna zaplavená vodou není vůbec příjemnou záležitostí. Máte i vy osobní vzpomínku na takovou nemilou událost? Nyní už se bát nemusíte, stačí si pořídit chytrý senzor Grohe, napojit jej na wifi a spojit s mobilní aplikací ve vašem telefonu. Grohe Sense Guard je potřeba nainstalovat do vodovodního potrubí, v případě nehody vše hned hlásí – prasklinu v potrubí, únik vody nebo zamrznutí.  Druhou variantou je senzor GROHE sense, který je možné umístit kdekoliv v domě a on posílá informaci okamžitě, když se v jeho okolí objeví voda. Monitoruje také vlhkost a, jak jinak, posílá všechny tyto informace do aplikace ve vašem mobilu.

Využijte moderní chytré technologie SMART HOME, které tu před několika lety ještě nebyly, ke svému pohodlí a pocitu klidu. V našich showroomech v Brně, Praze nebo Ostravě  najdete inspiraci pro vaši chytrou koupelnu. Poradíme vám.

Mám zájem o chytré technologie v koupelně. Kontaktujte mne prosím.


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávuPřečtěte si také

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner