Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že ve čtvrtek 20. 6. 2024 od 13:00 bude brněnský showroom z důvodu konání firemní akce UZAVŘEN.

Děkujeme za pochopení.

Atlas Concorde Codec

Retro kolekce obkladů a dlažeb italského výrobce Atlas Concorde Codec je k dispozici ve čtyřech barvách - white, grey, anthracite a ecru (barva přírodního hedvábí). Vyrábějí ve třech formátech včetně velkoformátu velikosti 60x120 cm.Tyto velkoformáty se hodí především do moderních interiérů v městském stylu, kde je důležité představit větší plochu jako jednolitý celek bez zbytečných spar. 

Retro dekory starých cementových fresek ve stylu pachworku najdete na obkladu Codec Cementine a originální dekor prošlapaného koberce s jemným vzorem nese CODEC Carpet.

Prohlédněte si aktuální nabídku renomované italské značky Atlas Concorde, podobné velmi zdařilé typy dlažeb v retro stylu najdete například ve výrazně pestré kolekci Venti Boost. Přiďte si vybrat retro obklady a dlažbu pro vaši dokonalou koupelnu do našich showroomů v Praze, v Brně nebo Ostravě nebo si je objednejte v e-shopu. 

9 výsledků
Načítání

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner