Novinka

Retro kolekce obkladů a dlažeb Atlas Concorde Codec

Retro kolekce obkladů a dlažeb Atlas Concorde Codec

Montpelier. Historické francouzské město na břehu středozemního moře, místo napěchované památkami a starobylými paláci. A právě odtud pocházejí nástěnné fresky a starodávné koberce, které se staly inspirací pro výjimečnou retro kolekci obkladů a dlažeb Atlas Concorde Codec.

Nemusíte bydlet rovnou v historické vile, abyste si mohli pořídit retro dlažby a obklady. Retro styl je v současné době velmi populární a rychle proniká do všech typů interiérů. Bez obav je můžete použít v městských i venkovských interiérech – koupelnách, kuchyních i dalších obytných prostorách. Architekti je s oblibou umísťují také do restaurací, kaváren nebo designových showroomů.

Codec

Kolekce dlažeb Codec je k dispozici ve čtyřech barvách - white, grey, anthracite a ecru (ecru je barva přírodního hedvábí). V jednoduchosti je krása, dlažby Atlas Concorde Codec se vyrábějí ve třech formátech, se kterými si krásně vystačíte, a to včetně velikosti 60x120 cm. Tyto velkoformáty se hodí především do moderních interiérů v městském stylu, kde je důležité představit větší plochu jako jednolitý celek bez zbytečných spar. V úvodu zmíněné dekory starých cementových fresek najdete na obkladu CODEC Cementine -  jsou ztvárněny v oblíbeném stylu pachworku. Originální dekor prošlapaného koberce s jemným vzorem nese CODEC Carpet. A že koberec patří jen na zem? To už dávno není pravda. Zkuste si jej „položit“ na zeď!

Codec

Zkombinujte základní jednobarevnou dlažbu s retro vzory a vdechněte vašemu interiéru, ať už jakémukoliv, retro duši. Jemné přírodní odstíny barev a  decentní vzory zaručují uklidňující, útulnou a ničím nekomplikovanou atmosféru. Také jste se zamilovali do retro stylu Codec? 

Mám zájem o více informací o kolekci Codec.


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Přečtěte si také

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner