Novinka

Designová umyvadla Villeroy & Boch pro náročné

Umyvadla Villeroy Boch do moderní koupelny. Keraservis

O značce Villeroy & Boch slyšel jistě každý, kdo se zajímá o kvalitní design. Tradiční německý výrobce je zárukou kvality a je jedničkou na trhu v oblasti koupelnového vybavení. Dnes se zaměříme na výběr zdánlivě obyčejné „věci“, předmětu pro každodenní použití, které výrobce povýšil na úroveň designového šperku – umyvadla.

Jak si v pestré nabídce umyvadel vybrat a čím se vlastně řídit? Samozřejmě je nutné respektovat velikost koupelny a také technické možnosti vašeho prostoru. A pak následuje to, co nás skutečně baví – vybírat si tvar, materiál, typ umyvadla a také barvu!  Z novinek, které v poslední době Villeroy Boch svým klientům představil, vybíráme dvě unikátní ucelené řady – Collaro a Artis.

Vyberte si správný typ umyvadla


Jako ostatní výrobci, tak i Villeroy Boch, nabízí tradiční typy umyvadel, ze kterých si můžete pro svou koupelnu vybrat. Klasická a nejoblíbenější možnost je umyvadlo nástěnné. Jeho výhodou je, že se hodí to téměř jakéhokoliv interiéru a je velmi praktické, vhodné především do malých koupelen. Do většíh koupelen, zejména rodinných, doporučujeme dvojumyvadla.

Umyvadlo nástěnné

Další možností jsou umyvadla zápustná nebo umyvadla na skříňku, můžete si vybrat jednotný styl a do vybraného nábytku nebo desky nechat umyvadlo zasadit. Je to výborná možnost, jak využít celé jednotlivé série výrobců, máte vše pěkně sladěné. 

Umyvadlo polozápustné

Velmi populární jsou takzvaná umyvadla na desku po vzoru dávných „lavorů“ z historických koupelen, dnes jsou tyto umyvadla řazena do kategorie luxusních. Tady je možné si pohrát s umístěním a vytvořit tak nadčasovou a osobitou koupelnu.

Umyvadlo na desku


Oživte koupelnu barevnými umyvadly

Umyvadlo Artis si můžete vybrat z 18 nových trendových barev v odstínech zelené, žluté, růžové, šedé, modré a bílé. Kolekce je harmonicky zakončena dalšími třemi neutrálními odstíny. Vnější povrch má hedvábně matnou glazuru a vnitřní je v klasickém bílém lesku. Základem moderního konceptu návrhu umyvadel Villeroy & Boch jsou základní geometrické tvary, čisté, jemné a prostě jednoduché. Můžete si vybrat ze čtyř možností – kruh, ovál, čtverec nebo obdélník. Speciální materiál TitanCeram dovoluje tyto základní tvary dovést k dokonalosti.

Tvary a barvy umyvadel

Vyberte si umyvadlo z luxusního materiálu

Umyvadla řady Collaro i Artis jsou vyrobena ze speciálního materiálu TitanCeram, který umožňuje vytvořit umyvadla nadčasového vzhledu s extrémně tenkými stěnami, u umyvadel Artis mají tloušťku pouhých neuvěřitelných 8 mm, přesto jsou velmi tvrdá a pevná. Titan Ceram je materiál, který dovolil designérům velký rozlet, umyvadla jsou navržena a také vyrobena s detailně přesnými tvary, malými poloměry a úzkými hranami.

Titanceram

Koupelnové vybavení Villeroy & Boch si můžete u nás v klidu prohlédnout a vyzkoušet, v showroomech Keraservis v Brně, Praze i Ostravě pro vás máme nové vzorové koupelnové kóje.

 

Produkty v novince


Přečtěte si také

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner