Novinka

Koupelna inspirace

Koupelna inspirace | Keraservis

Jak si představují ideální koupelnu muži, po jaké koupelně touží zase ženy a jak by asi mohla vypadat koupelna trochu tajemná, rafinovaná, prostě glamour? Odpověď získáte lehce. Stačí si prohlédnout naše tři vzorové koupelny a budete mít hned jasno. Inspirujte se u nás.

Tři neotřelá témata, tři designérky, tři nové koupelny
V našem showroomu si můžete prohlédnout desítky koupelnových kójí. Pravidelně je pro vás obnovujeme a stavíme další, abyste se u nás mohli inspirovat, vybrat si podle vlastního vkusu a svoji koupelnu si co nejlépe zařídit. Sledujeme poslední trendy a vždy u nás najdete to nejlepší, co současný trh nabízí. Tentokrát jsme pro vás připravili opravdovou lahůdku v podobě třech reprezentačních vzorových koupelen. Požádali jsme tři bytové designérky, aby navrhly koupelny podle tohoto zadání – jednu koupelnu určenou speciálně pro muže, druhou pro ženy a třetí ve stylu glamour. Od nápadu, přes 3D návrhy a realizaci neuplynulo mnoho času, nové koupelny jsou na světě a vy můžete kdykoliv přijít a nechat se inspirovat.

Inspirace ženy


Dámská koupelna aneb po čem ženy touží
Naše dámská koupelna je něžná, pohodlná, vyladěná do barevné kombinace purpurově růžové a bílé barvy a spousty odstínů mramorové šedi. Obklady a dlažby Atlas Concorde jsou skvělou volbou. Koupelně vévodí pohodlná luxusní vana Villeroy & Boch, najdete tam i nezbytně nutné, opravdu velikánské zrcadlo s podsvícením. Ženy, dámy, chcete vědět více? Podívejte se celou realizaci.

inspirace pánská


Koupelna ryze pánská
Pánská koupelna je navržena v industriálním stylu. Vše je jednoduché, přímočaré a praktické. Keramická dlažba inspirovaná přírodním kamenem, na stěnách betonová stěrka, sprchový kout Walk-in obložený keramikou v dezénu benátského dubu. Betonové umyvadlo Gravelli skvěle zapadne do konceptu. Lovecké trofeje. Nic víc, nic míň. Mrkněte na detaily.

inspirace glamour


Koupelna glamour
Jak definovat styl glamour v interiéru? Je luxusní a rafinovaný. Nenechá vás v klidu. Musíte o něm přemýšlet. Je sexy. Naše glamour koupelna má podlahu v barvě tmavě hnědého mramoru s výrazným žilkováním a na stěnách obklady v kontrastních barvách světlého mramoru a exkluzivní mozaiky. Vše je doplněno zlatavými doplňky, dokonce i koupelnové baterie FIMA Carlo Frattini jsou v barvě zlaté. Koupelna je dokonale komfortní díky sofistikovaným produktům a moderním technologiím značky Villeroy & Boch. Rozhodně stojí za to dozvědět se více.

Jak se vám líbí neotřelé řešení našich koupelen? Rádi vám navrhneme podobnou a abyste si dokázali svoji vysněnou koupelnu lépe představit, připravíme vám také 3D vizualizaci. A pokud nemůžete přijít do našich sworoomů v Praze, Brně nebo Ostravě osobně, navrhneme vám ji na dálku.
Produkty v novince


2 varianty

Přečtěte si také

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner