Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že ve čtvrtek 20. 6. 2024 od 13:00 bude brněnský showroom z důvodu konání firemní akce UZAVŘEN.

Děkujeme za pochopení.

Atlas Concorde Exence

Kolekce obkladů a dlažeb Atlas Concorde Exence využívá nevšední krásy dřeva italského dubu a nabízí jej ve zbrusu novém designu.

Obklady i dlažba pouze vypadají jako dřevěné, ale mají vynikající technické vlastnosti keramických povrchů. Keramické obklady a dlažby dnes díky unikátním výrobním technologiím dokáží napodobit dřevo tak věrně, že je od jejich přírodních vzorů ani nerozeznáte. Vzhled dřeva dodává interiéru intimitu a pocit příjemného tepla. Vybírat můžete mezi několika odstíny. Velmi zajímavá je alternativa s efektem Saw Cut, tento materiál vypadá jako více opotřebovaný a poznamenaný zářezy pily.

Prohlédněte si aktuální nabídku renomované italské značky Atlas Concorde, podobné velmi zdařilé typy dlažeb v dekoru dřeva najdete například v kolekcích Nid, patinované Hearwood nebo Etic Pro.  Přiďte si vybrat obklady a dlažbu pro vaši dokonalou koupelnu osobně do našich showroomů v Praze, v Brně nebo Ostravě nebo si je objednejte v e-shopu. 

2 výsledků
Načítání

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner