Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že ve čtvrtek 20. 6. 2024 od 13:00 bude brněnský showroom z důvodu konání firemní akce UZAVŘEN.

Děkujeme za pochopení.

Saime Ferrocemento

Společnost Saime je výrobcem obkladů a dlažeb. Byla založena v roce 1938 ve čtvrti Due Madonne v Sassuolu rodinou Gambigliani Zoccoli v Itálii. V roce 2017 prošla společnosti kompletní rekonstrukcí závodů a specializuje se na velkoformátovou dlažbu. V rámci posledních investic se rozšiřuje hlavně nabídka tradičních materiálů a nejinovatinějších materiálů na trhu.

Elegantní a nadčasová dlažba Saime Ferrocemento v dokonalé imitaci kovu nebo betonu je jako stvořená do elegantních a moderních interiérů. Povrch keramických dlaždic je krásně vybarvený a bohatý na. Vypadá velmi autenticky, od svého vzoru jej jen těžko rozeznáte. 

V kolekci Ferrocemento najdete celkem 8 dekorů vzhledu betonu nebo kovu. Dlažba je rektifikovaná a lze ji použít také jako obklad. U výrobce SAIME typického především velkoformáty, najdeme samozřejmě velkoformátovou dlažbu i v kolekci CAVE+. Najdete zde dlaždice o úctyhodných rozměrech 120 x 120 cm, 120 x 260 cm, 60 x 120 cm a dalších.

Keramické velkoformátové desky Ferrocemento o tloušťce 6 mm, 6,5 mm a 12 mm jsou vhodné také pro výrobu nábytku, tedy kuchyňských linek, venkovních kuchyní, umyvadel nebo desek pod umyvadlo do koupelny.

13 výsledků
Načítání

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner