Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že ve čtvrtek 20. 6. 2024 od 13:00 bude brněnský showroom z důvodu konání firemní akce UZAVŘEN.

Děkujeme za pochopení.

Saime I Colori

Společnost Saime je výrobcem obkladů a dlažeb. Byla založena v roce 1938 ve čtvrti Due Madonne v Sassuolu rodinou Gambigliani Zoccoli v Itálii. V roce 2017 prošla společnosti kompletní rekonstrukcí závodů a specializuje se na velkoformátovou dlažbu. V rámci posledních investic se rozšiřuje hlavně nabídka tradičních materiálů a nejinovatinějších materiálů na trhu.

Elegantní a nadčasová dlažba Saime I Colori v interesantních pastelových barvách jako stvořená do elegantních a moderních interiérů. Povrch keramických dlaždic je krásně vybarvený v odstínech šedé, modré, zelenkavé a hnědé, celkem zde najdete 8 dekorů.

V kolekci I Colori najdete celkem 8 dekorů vzhledu mramoru a kamene. Dlažba je rektifikovaná a lze ji použít také jako obklad. U výrobce SAIME typického především velkoformáty, najdeme samozřejmě velkoformátovou dlažbu i v kolekci CAVE+. Najdete zde dlaždice o úctyhodných rozměrech 90 x 270 cm, dále pak menší rozměry 30 x 90, 45 x 90 nebo 90 x 90 cm.

Pastelovou kolekci I Colori lze s úspěchem kombinovat s dalšími kolekcemi Saime v imitaci dřeva, kamene, mramoru nebo betonu a vytvářet tak mimořádné interiéry jak určené pro bydlení, tak ke komerčním účelům.

 

10 výsledků
Načítání

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner