Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že ve čtvrtek 20. 6. 2024 od 13:00 bude brněnský showroom z důvodu konání firemní akce UZAVŘEN.

Děkujeme za pochopení.

Magazín

Koupelnové studio Ostrava. Značkové produkty, inspirace, návrhy a vizualizace na míru

Koupelnové studio Ostrava | Keraservis

Vše pro koupelny – od značkových produktů přes inspiraci až po poradenství a vizualizace na míru – najdete v našem koupelnovém studiu v Ostravě. Bez ohledu na to, zda budujete zbrusu novou koupelnu, renovujete tu stávající nebo jen potřebujete pár kvalitních doplňků, neměli byste severomoravský showroom Keraservis minout. Co tady najdete?

Značková sanita do koupelny i velkoformátové obklady a dlažba 

Kvalita našich produktů je pro nás na prvním místě, a tak v Ostravě najdete jen zboží ověřených značek. Sortiment je skutečně široký, odráží nejnovější trendy a neustále se rozrůstá o poslední novinky na trhu. Těšit se můžete na sanitu od Grohe, Rako, Hüppe, Hansgrohe, Laufen nebo Villeroy & Boch, ale i kompletní vybavení koupelen od největšího výrobce v ČR, firmy Ravak.

Koupelnové studio Ostrava | Keraservis

Naší specialitou jsou obklady a dlažba (nejen) do koupelny, a tak nepřekvapí, že si u nás můžete prohlédnout a osahat desítky vzorků v řadě rozměrů, dekorů i odstínů. Mezi značkami jsou zastoupené Equipe s kouzelnými retro obklady nebo italští mistři keramiky Atlas Concorde, jejichž designové obklady a dlažbu včetně těch velkoformátových do ČR dovážíme exkluzivně. 

Retro obklady a dlažby jsou IN. Podívejte se, co s koupelnou dokáží ty od Equipe.
Dáte přednost imitaci kamene? Líbit by se vám mohla nová série Marvel X od Atlas Concorde

Koupelnové studio Ostrava | Keraservis

Nekonečná inspirace pro moderní i tradiční koupelny 

Na štědrou plochu koupelnového studia v Ostravě se vešlo hned 14 unikátních kójí, v nichž najde inspiraci opravdu každý. Každá kóje představuje jiný design koupelny, a tak u nás nepřijdou zkrátka vyznavači moderny ani příznivci klasiky. S výběrem (po vzhledové i technické stránce) vám rádi poradí naši specialisté, kteří jsou vám v Ostravě k dispozici po celou otevírací dobu studia.

Koupelnové studio Ostrava | Keraservis

Od zadání návrhu po realizaci koupelny na míru

Koupelny umíme: vymyslet, navrhnout i zrealizovat. Přijít si k nám do Ostravy tak můžete třeba jen pro nové zrcadlo, ale také pro celou koupelnu. Navrhneme vám ji od A do Z, a to včetně 3D vizualizace, se kterou je mnohem snadnější představit si finální výsledek.

Naše 3D návrhy koupelen vypadají takhle

Dohodnout si schůzku s našimi odbornými poradci je možné přímo v showroomu nebo v předstihu online. Počítejte s námi i ve fázi realizace: rádi vám doporučíme šikovného řemeslníka, který vám novou koupelnu zaměří, obloží a naistaluje přesně podle vašich představ. Prohlédněte si i výsledky naší práce.

Koupelnové studio Ostrava | Keraservis

Vše pro vaši koupelnu od pondělí do pátku

V Keraservis Ostrava pro vás máme otevřeno od pondělí do pátku od 9 do 17 hodin a dobře se k nám dostanete jak MHD, tak autem. Parkování najdete hned u vstupu do budovy. Těšíme se na vaši návštěvu.

Mám zájem o schůzku s interiérovým designérem. Kontaktujte mne, prosím.


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávuPřečtěte si také

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner