Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že ve čtvrtek 20. 6. 2024 od 13:00 bude brněnský showroom z důvodu konání firemní akce UZAVŘEN.

Děkujeme za pochopení.

Novinka

Laufen Pro a Laufen Pro S – špičkový design toalet, umyvadel a van za rozumnou cenu

Designové vany, skříňky pod umyvadlo i toalety. Keraservis.

Dobrý design už dávno není výsadou těch, kteří si mohou dovolit zaplatit za něj horentní sumu. Dokazuje to série sanitární keramiky a nábytku Laufen Pro a Laufen Pro S navržená švýcarským návrhářem Peterem Wirzem. Klozety, vany, umyvadla a koupelnový nábytek jsou navrženy v duchu minimalismu, vyrobeny ve vysoké kvalitě, optimálně funkční a za přijatelnou cenu.

Koupelna byla dlouhou dobu považována za striktně funkční místnost, které se nepřikládal velký význam, jednalo se pouze o nezbytnou hygienu. S rostoucím zájmem o wellness, se stále se zvětšující touhou po relaxaci a péči se úloha koupelny změnila. Koupelna musí být nejen funkční, ale musí mít příjemnou atmosféru a být schopná plnit různá očekávání. Také výrobci sanitárního vybavení se tomuto trendu přizpůsobili, švýcarská značka Laufen jde v čele tohoto proudu. Nabízí svěží moderní design a flexibilní systémy, které umožňují optimální využití prostoru koupelny, a to vše za přijatelné ceny. Laufen Pro a Laufen Pro S jsou prémiové designové série – a přitom zůstávají dostupné všem.

Laufen Pro

Sanita Laufen Pro a Laufen Pro S

Série Laufen Pro z dílny Petera Wirze nabízí různá ztvárnění umyvadel v kolekcích Laufen Pro A a Laufen Pro B, ke všem je možné vybírat toalety, bidety, vany a koupelnový nábytek v různých provedeních. Řada Laufen Pro S je mladší sestrou úspěšné Laufen Pro. Je rozšířena o nové produkty s jemně upraveným designem, téměř všechny produkty Laufen Pro S jsou kompatibilní se všemi variantami Laufen Pro. Obě série spojuje důraz na ekologii a snížení spotřeby vody, inovativní keramika s povrchem Clean Coat a systém jednoduché montáže EasyFit. Všechny toalety jsou rimless (bezokrajové) a mají pohodlný systém pomalého a bezhlučného sklápění toaletního sedátka.


Laufen Pro

Úsporné klozety Laufen

Nejnovější generace úsporných klozetů Laufen je optimalizována pro splachování se dvěma sníženými splachovacími objemy – 4,5 nebo 3 litry vody. V porovnání se současným 6/3 litrovým duálním splachováním nebo 6 litrovým standardem s jedním splachování jde o podstatnou úsporu vody, kterou si zaslouží jak naše planeta tak také naše peněženka.

Laufen Pro

Snadné čištění toalet s Laufen Clean Coat

LCC znamení Laufen Clean Coat neboli vždy čistý povrch. Jedná se o inovativní povrchovou úpravu keramiky, tedy o skelný silikátový keramický povrch zcela bez pórů. Špína, bakterie ani vápenné usazeniny se prakticky nemají jak na povrchu zachytit, a pokud ano, čištění je velmi snadné. Čisticí a desinfekční prostředky se naopak po povrchu snadno aplikují, což ocení především majitelé hotelů, wellness, fitness nebo zdravotnických zařízení.

Revoluční montáž Easy Fit pro WC, bidety a pisoáry

Společnost Laufen vyvinula a nechala si patentovat revoluční systém nástěnné montáže EasyFit pro WC, bidety a pisoáry. Montážní systém je velmi intuitivní a umožňuje tak montáž v rekordním čase.

Laufen Pro

Neustálým zdokonalováním svých produktů dokazuje společnost Laufen, že současný průmyslový design může být stejně atraktivní jak pro oko tak také pro rozpočet. Produkty Laufen Pro i Pro S jsou určeny nejen do domácností, tedy soukromých koupelen, ale také do veřejných interiérů – hotelů, restaurací, lázní nebo zdravotnických zařízení. V našich showroomech v Praze, Brně nebo Ostravě rádi pomůžeme jak s výběrem vybavení do vaší domácí koupelny, tak také s většími komerčními projekty.

Mám zájem o více informací o produktech Laufen.


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Produkty v novince


Přečtěte si také

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner