Realizace

Wellness hotel Fontána

Wellness hotel Fontána
Tomáš Kubeš
O realizaci projektu se postaral/a:
Tomáš Kubeš
Rozloha místnosti:
500 m2
Datum realizace:
2015

Každý hotel potřebuje jednou za čas pořádnou rekonstrukci. Požadavky a přání klientů se mění podle toho, co doba přináší. To, co stačilo před rokem, už dnes neobstojí. A je potřeba se včas přizpůsobit a připravit pro hotelové hosty přesně to, co od hotelu dané kategorie právem očekávají.

Hotel Fontána se specializuje především na zdraví, krásu a také svatby. Nabízí ubytování v příjemném prostředí nádherné přírody nad Brněnskou přehradou. Lidé sem přijíždějí především relaxovat. Součástí rekonstrukce, na které jsme se velkou měrou podíleli, byly nejen hotelové pokoje, ale také dnes tolik žádané wellness centrum, které dostalo zcela novou podobu.

Do hotelových koupelen jsme dodávali obklady, dlažby a sanitu. Prostory wellness centra jsme taktéž vybavili obklady a dlažbou renomované italské značky Atlas Concorde. Velmi zajímavě jsou řešeny především sprchy, a to kombinací drobné mozaiky Bisazza a luxfer Seves v nevšední kombinaci barev, kde převládá zcela netradičně červená barva. Mozaika Bissaza je použitá také na obklady stěn a vířivky. Sprchové baterie a sanitu jsme ve spolupráci s klientem pečlivě vybrali z nabídky Hansgrohe a českého výrobce Ravak.

Jsme připraveni spolupracovat nejen při rekonstrukci hotelu, ale také na dalších zakázkách velkého rozsahu (developerské projekty, administrativní centra, obchodní centra, autosalony). Nabízíme odborné poradenství a konzultace s architektem, vypracujeme 3D vizualizace, zajistíme spolehlivou distribuci zboží a doporučíme realizační firmu. Kontaktujte nás na našich pobočkách v Praze, Brně nebo Ostravě, těšíme se na spolupráci.

Vaše realizace mne zaujala. Kontaktujte mne prosím.


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Podobné realizace

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner