Realizace

Koupelny v hotelu President

Koupelny v hotelu President
Martin Jelínek
O realizaci projektu se postaral/a:
Martin Jelínek
Datum realizace:
2020

Hotel Prezident v centru k Prahy je místo, kde se každý host může cítit výjimečně. Výhledy z pokojů přes řeku Vltavu na Pražský Hrad jsou prostě strhující. Ale co je nejdůležitější, luxusní interiéry poskytují maximální komfort a nevšední zážitek z pobytu. A to platí také pro koupelny v hotelových pokojích, na jejichž realizaci jsme se velkou měrou podíleli.

Koupelny jsou obloženy luxusními dlažbami a obklady ve vzhledu leštěného mramoru. Dlažba v imitaci mramoru je unikátní, snoubí v sobě surovou podstatu kamene a nestárnoucí, stále moderní, vzhled. Na této dlažbě vyniká výraznější žilkování a působí tak nenuceně, ale přepychově. Architektka zde navrhla vyváženou kombinaci inverzních barev keramických povrchů na podlaze a stěnách doplněnou dřevěným nábytkem.

Interiér jsme zařídili vysoce kvalitní designovou sanitou. Umyvadla, vana a toaleta jsou v čistě bílé matné barvě. Vířivá vana Kaldewei Classic Duo působí v tomto honosném interiéru na první pohled docela nenápadně. Její přednosti hoteloví hosté ocení, až když ji vyzkoušejí osobně, je totiž navržena pro pohodlné koupání ve dvou. Má dostatečnou délku, pěkně vyvážený tvar a na obou stranách identické zádové plochy. Zato klozet MONO Flaminia a umyvadla na desku NEB Agape svým jedinečným designem zaujmou doslova na první pohled.

Velmi důležitými prvky v této hotelové koupelně jsou pečlivě vybrané vodovodní baterie. Všechny jsou značky Axor od Hansgrohe a jednoznačně podtrhují luxusní vzhled koupelny. Oba typy –  umyvadlová baterie Axor Citterio a vanová baterie Axor Uno s ruční sprchou – mají povrchovou úpravu „leštěné červené zlato“.

Dokonalé koupelny umíme. Umíme nejen ty v bytech a rodinných domech, ale také v komerčních objektech jako je hotel Prezident. Pokud potřebujete vyřešit jakoukoliv koupelnu, jsme vám k dispozici v našich showroomech v Praze, Brně i Ostravě a těšíme se na vaši návštěvu.

Architektonický návrh interiéru: Ing. arch. Naďa Pizinger, MORIX

Vaše realizace mne zaujala. Kontaktujte mne prosím.


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Produkty v realizaci


Podobné realizace

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner