Novinka

Luxfery MyMiniGlass rozzáří váš domov

 Luxfery MyMiniGlass rozzáří váš domov. Keraservis.

Život je tak barevný, pestrý a plný světla, jak si jej sami uděláte. Pusťte se do toho. Otevřete dveře vašich domovů kreativitě, s interiérovými luxferami MyMiniGlass je to docela snadné. Přečtěte si, v čem jsou jiné než klasické luxfery a jak je můžete s výhodou využít u vás doma. 

Luxfery SEVES z kolekce MyMiniGlas přinášejí do vašich interiérů velké možnosti kreativity a tvůrčí svobody! MyMiniGlas jsou oproti obvyklé velikosti běžných luxfer (19x19x8 cm) menší, mají rozměr 14,6x14,6x8 cm. Celkem 7 různě zaměřených řad luxfer MyMiniGlass otevírá možnosti vytvořit nekonečně mnoho vzorů a realizovat kreativní myšlenky a plány. Svými odvážnými barvami a praktickými rozměry jsou MyMiniGlas dokonalým prvkem pro vytváření netradičních interiérů plných přirozeného světla, soukromí a barev. Každý si může vybrat dekor a barvu podle svého zaměření, stylu a vkusu, vyjádřit tak svoji osobnost a tvůrčí schopnosti.

MyMiniGlass Very Natural

MyMiniGlass

Tato řada je ideálním řešením do místností, kde chybí dostatek světla. Vlnitá struktura a čistě přírodní barvy prostor oživí a proteplí. Doporučuje se kombinovat s bílými stěnami, dřevěnými podlahami a barevnými uměleckými díly. Vyberte si průhledné, zelené nebo bronzové luxfery a vytvořte si interiéry v přírodním duchu.

MyMiniGlass Futuristic

MyMiniGlass

Vyberte si ze čtyř studených výrazných barev, k dispozici je průhledná modrá, průhledná černá, temná neprůhledná černá v barvě břidlice a neprůhledná bílá. Tyto luxfery mají metalický okraj, umožňují tak vytvořit super industriální vzhled koupelny, pracovny nebo obývacího pokoje.

MyMiniGlass Sophisticated

MyMiniGlass

Luxfery s matným sklem ve čtyřech úžasných tónech chladné modré až modrofialové barvy tak trochu připomínají šperky ledové královny. Stejně jako ony jsou elegantní, nápadné a velkolepé, se strukturou drahokamu zamrzlého v ledu. Využijte uklidňující modrou barvu ve vaší ložnici nebo koupelně.

MyMiniGlass Romantic

MyMiniGlass

Okořeňte svoji ložnici vášní a použijte rudé luxfery s povrchem broušeným jako diamant. A co takhle zařídit dceři růžový pokojíček, kde se bude cítit jako princezna? To vše umí romantické luxfery, které jsou k dispozici v bílé, růžové, fialové a rubínové barvě, vždy s okraje v sytě červené barvě.

MyMiniGlass Vegan

Marvel XL

Nemusíte být nutně skutečným veganem, aby vás tato řada chytla za srdce. Luxfery v barvě žluté, smaragdové a zelené jsou 100% recyklovatelné a prezentují tak váš životní styl, orientovaný na ekologii a udržitelnost. Co takhle použít je v koupelně nebo v kuchyni?

MyMiniGlass Daredevil

MyMiniGlass

Pokud máte rádi divočinu, tato řada je přesně pro vás. Nenechá vás v klidu a stále bude nutit k novým aktivitám a lepším výkonům. Máte čtyři zářivé barvy – temnou černou, zářivou žlutou, provokativní červenou a jasnou modrou. Záleží jen na vás, jak je namixujete a k čemu je využijete.

MyMiniGlass Classic

MyMiniGlass

Klasický vzhled luxfer Classic je vhodný téměř do jakýchkoliv prostor, kde je potřeba zvýšit soukromí a maximalizovat využití světla. Matovaný povrch se saténovým efektem přispívá k dosažení příjemně měkkého světla v interiérech.

Designové interiérové luxfery MyMiniGlas mají tolik výhod! Jsou 100% recyklovatelné, šetří energii, jsou cenově dostupné a dobře se udržují. Instalace je díky propracovanému EasyGlass systému velmi jednoduchá, každý jen trochu zručný kutil ji zvládne. Kreativní duše, na co ještě čekáte? Máte nějaký důvod si MyMiniGlass nepořídit?

Chci poradit s výběrem luxfer


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


 

Přečtěte si také

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner