Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že 24. 5. 2024 budou showroomy Brno a Ostrava z důvodu konání firemní akce UZAVŘENY.

Děkujeme za pochopení.

Magazín

Luxfery v koupelně? Ano!

Luxfery a luxferové stěny v koupelně. Keraservis

Luxfery v moderní architektuře zažívají svoji renesanci. Interiéry krásně prosvětlí a mohou se stát zajímavým netradičním designovým prvkem. Ale hodí se taky do koupelny? Rozhodně ano! V prostoru koupelny máme hned několik možností, kam je umístit a využít tak co nejlépe jejich nekonečného potenciálu. 

Luxfery na stěny sprchového koutu 

Netradičním řešením, čím nahradit klasický sprchový kout, je použití luxferové stěny. K instalaci dveří sprchového koutu k luxferám se používají buď speciální profily pro kotvení nebo se dveře jednoduše přilepí pomocí stavebních lepidel v tubách. Elegantním řešení je sprchový kout z luxferů Walk-In, tedy úplně bez dveří. K zakončení luxferové stěny sprchy z luxferů je možné použít rohové nebo ukončovací tvarovky, kterých je v sortimentu Seves Glass Block velké množství. Do sprchových koutů doporučujeme jednostranně matované tvárnice. Na vnitřní straně jsou hladké a umožňují tak komfortní údržbu a na vnější straně matné, aby zajistily neprůhlednost sprchového koutu.

luxfera

Luxferové dělící příčky

V koupelnách spojených se sociálním zařízením často chceme z estetických důvodů oddělit toaletu od zbytku koupelny. V tomto případě je luxferová příčka nebo polopříčka ideálním řešením. Opticky od sebe potřebné prostory oddělí a plně vytváří potřebnou intimní zónu, ale působí velmi vzdušně a vyvolává pocit volného prostoru. Pro ještě větší pocit intimity je možné použít i matované neprůhledné tvárnice.

luxfera

Obvodové zdi z luxfer

Pokud je v koupelně malé nebo dokonce žádné okno, obvodová stěna z luxfer je ideálním řešením. Pomůže do prostoru dostat světlo, rozšířit prostor a zároveň se stává zajímavým architektonickým prvkem. Toto řešení je vhodné při rekonstrukcích bytových jader u malých bytů, ale skvěle se uplatní také v prostorných koupelnách. Skleněné luxfery jsou velmi variabilním materiálem, je možné do nich osadit i vstupní dveře a mohou také nahradit v místnosti okna. U obvodových stěn se doslova nabízí možnost použití technických luxfer - tepelně izolačních nebo protipožárních.

V katalogu Seves Glass Block máme k dispozici vybrané produkty z vybraných kolekcí luxfer, tedy širokou škálu barev, tvarů, povrchových úprav, rozměrů a typů ukončovacích prvků. V široké nabídce vám velmi rádi pomůžeme se zorientovat a pro vaši lepší představu vám připravíme 3D návrh vaší koupelny. 

Chci poradit s výběrem luxfer


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávuProdukty v magazínu


Přečtěte si také

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner