Novinka

Marvel Meraviglia: Elegantní mramor, futuristický dekor i sametový povrch v nové kolekci obkladů a dlažeb Atlas Concorde

Marvel Meraviglia | Keraservis

Atlas Concorde opět překonává očekávání svých zákazníků. Nová série obkladů a dlažeb nejenže zdůrazňuje vynikající technickou kvalitu produktů známého výrobce keramiky, ale ve spolupráci s prestižní architektonickou firmou Zaha Hadid Architects přináší také nevídaný dekorativní design. Seznamte se s Marvel Meraviglia.

Obklady a dlažba do koupelny, nebo umělecký kousek?

Pokud jde o obklady a dlažbu od italských Atlas Concorde, můžete mít většinou rovnou obojí a Marvel Meraviglia nejsou výjimkou. Keramika v dokonalé imitaci toho nejkvalitnějšího mramoru jsou symbolem tiché elegance a neokázalého perfekcionismu, které budou slušet každému modernímu interiéru. 

Kolekce zrozená z ikonického mramoru Calacatta Meraviglia se nabízí v pětici variant vysoce ceněného přírodního materiálů v příjemných, teplých tónech. Kromě Meraviglia jsou dlaždice k dispozici ve světlé Calacatta Bernini, šedé Silver Majestic, hnědé Grigio Elegante a černé Black Origin, a to v celé škále rozměrů od 30x60 přes 60x60, 60x120 až po obří XL formáty 120x278 cm.

Marvel Meraviglia | Keraservis

Velkoformátové obklady a dlažba sluší velkým i malým koupelnám. Přesvědčí vás naše návrhy.

O doslova futuristický dekor se postarali designéři Zaha Hadid Architects, a tak poohlížíte-li se (nejen) do koupelny po něčem skutečně výjimečném, právě jste to našli. Keramika s efektem mozaiky a fascinující geometrie ve tvaru diamantu v kontrastních odstínech vás spolehlivě okouzlí. 

Velkoformátové obklady a dlažba jako samet

Kromě široké škály formátů charakterizuje Marvel Meraviglia také několik povrchů. Kromě klasického matu a lesku Atlas Concorde představuje v žádaném formátu 60x120 cm Marvel Meraviglia také ve své zbrusu nové povrchové úpravě Velvetech. Obklady a dlažba jsou tak nejen sametově hebké na dotek, ale také jedinečným způsobem odráží světlo. 

Pro použití v exteriéru jako venkovní obklady a dlažba jsou ve formátu 60x120 cm s tloušťkou 20mm zdrsněné (tzv. hammered) a stejně jako vybrané interiérové dlaždice opatřené speciálním protiskluzovým povrchem Sensitech.

Marvel Meraviglia | Keraservis

Díky inovativnímu povrchu Sensitech vám to v koupelně už nikdy neuklouzne. Zjistěte, jak funguje.

Elegantní dlaždice jako stvořené pro překrásné kombinace

Nadčasový a neutrální vzhled mramoru dává Marvel Meraviglia výborný předpoklad ke kombinování. A tak i když nová kolekce Atlas Concorde bude vypadat nádherně sama o sobě, rozhodně nic nezkazíte, když ji doplníte o obklady z dalších mramorových kolekcí obkladů a dlažeb výrobce – co třeba Marvel X?

Načerpejte inspiraci nejnovějšími trendy ze světa obkladů a dlažeb. Podívejte se na novinky z CERSAIE 2023.

Marvel Meraviglia | Keraservis

Ať už se rozhodnete pro kteroukoliv z variant do koupelny nebo exteriéru, buďte si jistí, že půjde o investici, jež se vám bohatě vrátí. Kvalitu bez kompromisů, neustálé inovace a zdokonalování materiálů mají Atlas Concord v krvi, vy se tak – v koupelně i mimo ni – můžete těšit z keramiky, která bude skvěle vypadat a dobře vám sloužit dlouhá léta

Vybrat obklady a dlažbu do koupelny ještě nikdy nebylo snazší a složitější zároveň. Nabídka je široká, a tak nevíte-li si rady, obraťte se raději na profesionály. Přijďte se inspirovat vystavenými vzorky do koupelnového studia Keraservis nebo si rovnou sjednejte schůzku s našimi speciality v showroomu v Brně, Praze nebo Ostravě.

Mám zájem o více informací o kolekci Marvel Meraviglia. Kontaktujte mne, prosím.


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Přečtěte si také

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner