Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že ve čtvrtek 20. 6. 2024 od 13:00 bude brněnský showroom z důvodu konání firemní akce UZAVŘEN.

Děkujeme za pochopení.

Novinka

Marvel X: Představujeme novinku Atlas Concorde, ze které vám bude přecházet zrak

Marvel X | Keraservis

Dáváte přednost obkladům a dlažbám, které jsou nadčasové a univerzální, ale zároveň moderní a nepřehlédnutelné? Pak vás určitě nezklame novinka od Atlas Concorde, kterou italští mistři představili na prestižním veletrhu CERSAIE 2022 v Boloni. Ne jednou, ne dvěma, ale rovnou třemi novými sériemi oslavila ikonická firma 10. výročí své populární kolekce Marvel. Tady je první z nich: Marvel X.

Marvel X | Keraservis

Marvel X: Každodenní výjimečnost (nejen) do vaší koupelny

Kolekce Marvel si za dobu své existence vydobyla své pevné místo v interiérovém designu a už teď je jasné, že její nová série půjde v jejích stopách. Navazuje na úspěch keramiky v imitaci přírodního kamene, konkrétně tolik oblíbeného mramoru. Ten se v sérii Marvel X objevuje v nadčasových odstínech bílé a šedé, které otevírají nekonečný prostor barevným kombinacím, a hned v pěti různých povrchových variantách:

Marvel X | Keraservis

Velkoformátové obklady a dlažba pro moderní interiér

Charakteristickým rysem Marvel X jsou světlé odstíny, které interiéru padnou jako kabát šitý na míru. A to nejen v koupelně. Série nabízí kompletní řešení obkladů a dlažeb, ale i umyvadla nebo celé koupelnové a kuchyňské desky. 

Marvel X jsou k dispozici v celé řadě rozměrů, a to včetně stále oblíbenější velkoformátové dlažby a obkladů. Jsou to právě velké formáty, které se stále častěji uplatňují také v rezidenčních interiérech, jimž samy o sobě nebo například v kombinaci s mozaikou dodávají na moderním vzhledu

Marvel X | Keraservis

Inspirujte se naší realizací koupelny v kombinaci velkoformátových obkladů a mozaiky nebo koupelnou s velkými formáty od Atlas Concorde se samostatně stojící vanou

Marvel X jako venkovní dlažba? Stoprocentně

V Atlas Concorde jako vždy mysleli na vše, a tak i série Marvel X má celou řadu použití nejen v interiéru, ale také v exteriéru. Díky technologii Sensitech u matné verze má dlažba výjimečný protiskluzový efekt, ale zároveň je příjemná na dotek a snadno se čistí. Jak funguje Sensitech, zjistíte tady

Marvel X | Keraservis

Ve verzi Hammered Outdoor 20 mm je pak Marble X reprodukcí povrchu přírodního těženého kamene, opracovaného do textury ideální díky svým protiskluzovým vlastnostem, odolnosti proti mrazu a barevné stálosti pro venkovní prostory: jako dlažba nebo obložení stěn. 

Přečtěte si o výhodách venkovní dlažby s efektem kamene.

Série Marvel X je další z řady výjimečných počinů Atlas Concorde, navržených s důrazem na sebemenší detail a univerzální použitelnost. Hledáte-li obklady nebo dlažbu pro váš nový interiér, určitě je nepřehlédněte. Vybírejte i z dalších sérií MarvelMarvel Dream, Marvel Pro, Marvel Gala, Marvel Travertine, nebo Marvel Stone –, které si společně s Marvel X můžete prohlédnout v showroomech Keraservis v Praze, Brně i Ostravě.

Mám zájem o více informací o kolekci Marvel X. Kontaktujte mne, prosím.


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Přečtěte si také

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner