Novinka

Žhavé novinky z CERSAIE 2023: Obklady a dlažba, ze kterých se vám podlomí kolena. Inspirujte se

Novinky z Cersaie | Keraservis

V pořadí již 40. ročník CERSAIE je minulostí. Co se na mezinárodním veletrhu obkladů a dlažeb, jenž na konci září proběhl již tradičně v italské Boloni, událo? Pojďte se spolu s námi podívat na kolekce keramiky (nejen) do koupelny, ze kterých vám budou oči přecházet.

Obklady a dlažba Atlas Concorde: hvězdné stálice CERSAIE

Známý výrobce keramiky Atlas Concorde ani tentokrát v Boloni nechyběl a na své výstavě s vypovídajícím názvem „Nový zítřek“ představil své úžasné nové kolekce ve znamení inovací, rozšiřování obzorů a prestižních spoluprací se slavnými designéry a architekty

Nekonečná přítomnost je mottem Marvel Meraviglia, luxusní kolekce obkladů v imitaci mramoru s nadčasovým šarmem a novou povrchovou úpravou Velvet (Samet). Elegancí přetéká také Marvel Onyx, další ze série mramorových kachlí, tentokrát inspirovaná přírodním kamenem onyx, k dispozici ve velkých formátech od 60x60 až po 120x278 cm.

Novinky Cersaie 2023 | Keraservis

Skvěle nejen v koupelně vypadají i mramorové obklady Marvel X a kamenné Marvel Travertine.

Kdo dá před imitacemi přednost klasické keramice, nesmí přehlédnout dvě nové, barvami naBOOSTované kolekce obkladů a dlažeb Atlas Concorde. Zatímco Boost Balance pracuje s neutrálními tóny, které do interiéru vnáší tolik potřebnou rovnováhu (a prostřednictvím technologie Velvetech i sametovou lehkost), Boost Color se nebojí výrazných pastelových odstínů a zavádí do sortimentu firmy jedinečný Frog dekor.

Líbí se vám industriální styl? Vyberte si z cementové série Atlas Concorde Boost. 

Novinky Cersaie 2023 | Keraservis

Ztělesněná vize v obkladech a dlažbách 41zero42

Nebesky modrá, industriální neon a zrcadla stojí na pozadí nových kolekcí obkladů a dlažeb, které s sebou do Boloně přivezlo mladé designové kreativní studio 41zero42. Mou představuje trojrozměrnou, dynamickou kachli vycházející z italských vzorů 70. let, Two (následovník One) je pak dvojnicí klasické římské mozaiky a nabízí se v maxi formátu 120x120 cm a 6 různých dekorech.

Mramor, travertin a láva charakterizují nejen Apeninský poloostrov, ale také kolekci Italic, v níž 41zero42 nezapomněli na celou škálu rozměrů, 3D kachle, a dokonce ani mozaiku. A nakonec Superclassica SGC: 8 formátů, 7 finišů a 5 barev od černé přes azurovou po lobster červenou – zkrátka příležitost ke kombinacím bez hranic.

3D obklady dají vaší koupelně a interiéru nový rozměr. Takhle v nich vypadají 3D Wall Plaster.

Novinky Cersaie 2023 | Keraservis

Dokonalé imitace v podání Saime Ceramiche i pastel a retro keramika od Equipe

Výkon a vzhled se nevylučují a obklady a dlažby firmy s více než 80letou tradicí jsou toho důkazem. Imitace mramoru, přírodního kamene ani dřeva nechyběly na výstavě Saime Ceramiche, která se nesla v duchu elegance, luxusu a velkoformátových obkladů do interiéru i venkovních dlažeb

Španělská firma Equipe přivezla do Boloně hned několik nových kolekcí: Rivoli v retro dekorech a formátu 20x20 cm, Porto ve tvaru hvězdy v pastelových odstínech, obdélníkové Fango v nepřehlédnutelných barvách v matném a lesklém finiši nebo Kalma ve stylu stále oblíbenější mozaiky. 

Mozaika v koupelně vypadá božsky. Které kolekce by neměly ujít vaší pozornosti? Prozradíme. 

Novinky Cersaie 2023 | Keraservis

Portugalské obklady a dlažba par excellance v podání Love a Margres

Portugalské značky keramiky Love a Margres na CERSAIE 2023 sdílely exhibici a důvod k tomu byl nejen jejich společný původ, ale také výtečně se doplňující nové kolekce obkladů a dlažeb

Keramika z nové série Linea Endless od Love je dalším ze zástupců kachlí v imitaci mramoru, a to hned v pěti variantách. Ať už zvolíte mléčně bílé obklady Calacatta Gold, nebo exotický brazilský Amazonite, nešlápnete vedle. 

Do imitací, tentokrát dřeva, se pustili také v Margres: firma v Boloni uvedla svoji novou kolekci Stage k nerozeznání od přírodního materiálu, zato s vlastnostmi, které ho v mnoha ohledech zastíní. Teplá paleta barev, jemný a na dotyk příjemný povrch a až extrémní důraz na každý detail dělají z dlaždic z této série ideální volbu do koupelny i dalších částí interiéru.

Dřevo v hlavní roli? Podívejte se na naše návrhy velkolepé koupelny a šedé koupelny v novostavbě.

Novinky Cersaie 2023 | Keraservis

Posedlí velikostí: velkoformátové obklady a dlažba Cercom a „desky“ od Apavisa

Několika novými kolekcemi se na CERSAIE pochlubil i italský Cercom, jeden z nejvýznamnějších výrobců keramiky na světě. In.Contro jsou velkoformátová dlažba a obklady v prvotřídní imitaci travertinu v šestici světlých odstínů a rozměrech až 120x280 cm. Kamennou duši mají ale i další dvě série z Boloně: Cosmo s výraznou strukturou ve 4 módních barvách a Residence v nabídce ve světlejších odstínech včetně fascinujícího rostlinného dekoru, který si zamilujete.

Velkoformátové obklady a dlažba jsou populární v koupelnách všech stylů i velikostí. Důkazem jsou i naše 3D návrhy a realizace. Inspirujte se.

Skutečně obřími velkoformáty překvapila také keramička Apavisa Porcelánico: doslova kachlové „desky“ jsou obklady Slabs v rozměru 120x280 cm, které otevírají nevídané možnosti hlavně u větších projektů. Výrobce je nově nabízí hned u několika svých kolekcí jako například zemité Tierra, kamenné Mystone nebo kovové Zinc, jež jsou samozřejmě dostupné i ve formátech pro „běžné smrtelníky“ (30x60, 60x60 nebo 60x120 cm).

Novinky Cersaie 2023 | Keraservis

CERSAIE 2023 nezklamal a v Boloni letos oči opravdu přecházely. Inovace na poli keramických obkladů a dlažeb nabraly v posledních letech na rychlosti a zpomalení v plánu určitě není ani v budoucnu. Výrobci se předhání v aplikaci nejnovějších technologií, s módními dekory se roztrhl pytel a nikdo z toho netěží víc než zákazníci, kterým se, co se týče interiérového designu, otevírají možnosti dosud nevídané

Plánujete novou nebo rekonstrukci dosluhující koupelny nebo „jen“ potřebujete dlažbu na terasu či k bazénu? Přijďte se inspirovat, poradit a prohlédnout si desítky vystavených vzorků do showroomů koupelnového studia Keraservis v Praze, Brně a Ostravě. Těšíme se na vás.

Mám zájem o schůzku s odborným poradcem


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Přečtěte si také

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner