Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že 24. 5. 2024 budou showroomy Brno a Ostrava z důvodu konání firemní akce UZAVŘENY.

Děkujeme za pochopení.

Novinka

Mramorová kolekce dlažeb a obkladů Atlas Concorde Marvel Shine

Mramorová kolekce dlažeb a obkladů Atlas Concorde Marvel Shine

Italský výrobce obkladů a dlažeb Atlas Concorde se svou z novou podzimní kolekcí v imitaci mramoru opět nezklamal. Ke svým stávajícím šesti nádherným kolekcím přidává další, tentokrát neuvěřitelně autentickou svou podobou s bílým italským mramorem. Kolekci Marvel Shine, která navazuje na italskou tradici použití mramoru v interiéru, vás okouzlí svým unikátním vzhledem a jedinečností – především svou čistotou zpracování, barvou a jasem. 

Kolekce Marvel (Marvel Pro, Marvel Edge, Marvel Stone, Marvel XL a další) už po celá léta určují ten nejvyšší standard pro keramické dlažby a obklady a dlažby se vzhledem mramoru. Při přípravě nové kolekce Marvel Shine Atlas Concorde oslovil ke spolupráci společnost SAVEMA, dlouholetého lídra v oblasti zpracováváni pravého mramoru. Díky tomu, že se SAVEMA podělila o své zkušenosti se zpracováním těch nejčistších a nejkvalitnějších mramorů, je kolekce Marvel Shine tak autentická.

Marvel Shine

Čtyři světlé tóny kolekce Marvel Shine jsou inspirované nejlepšími druhy Mramoru Calacatta a Statuario. Zbarvení mramoru je vždy bílé a to v různých odstínech. Jednotlivé druhy se liší především žilkováním, které je buď výraznější nebo méně výrazné a především buď v teplé, nebo studené barvě. Tyto série jsou k dispozici také v pěti XL formátech. Všechny jsou také k dostání ve třech typech povrchů – matném, leštěném a hedvábném.

Marvel Shine

Za zmínku rozhodně stojí také speciální dekory, kterých je v této kolekci skutečně velký výběr. Série Scenic je vyskládaná v modulech v celkovém rozměru 120x278 tak, aby se dala dobře použít na zakřiveném povrchu. Geometrické tvary obkladů Match a Hex a organické tvary nástěnné mozaiky Twist jsou kombinací bílých mramorových povrchů s lehce zbarvenými a také s dekory kovu. 

Marvel Shine

Kolekce Marvel Shine je naprosto skvělá pro využití v luxusních koupelnách. Dlažby se budou samozřejmě vyjímat nejen v koupelnách, ale také ve všech interiérech pro bydlení (obývací pokoje, haly, chodby, kuchyně) i komerčních, které mají působit honosně a nadčasově. Ať už sáhnete po jakékoliv kolekci Marvel od Atlas Concorde, vždy máte k dispozici stoprocentní kvalitu a perfektní autentický vzhled mramoru. S výběrem vám rádi pomůžeme v našich showroomech v Praze, Brně nebo Ostravě.

Mám zájem o více informací o kolekci Marvel Shine


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Přečtěte si také

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner