Novinka

Velkoformátové dlažby Marvel XL

Velkoformátové dlažby Marvel XL

Představujeme vám mistrovské dílo z produkce italského výrobce keramiky Atlas Concorde. Velkoformátové dlažby ve vzhledu mramoru jsou skvělým prvkem pro tvorbu luxusního prostředí, které nezapomenutelně zapůsobí na všechny příchozí. A o to přece jde, zanechat jedinečný dojem.

Velkoformátové dlažby ve vzhledu mramoru Marvel XL v rozměrech 120×240 cm, 120×120 cm a 120 x 278 cm dodají majestátnost interiérové i exteriérové architektuře. Vzhled mramoru bezpochyby zanechá působivý vizuální dojem v komerčních i soukromých rezidencích, wellness centrech, showroomech, reprezentačních prostorách, hotelech apod. 

Marvel XL

Velký výběr z kolekcí Marvel

Designéři italského výrobce Atlas Concorde se při své tvorbě inspirují skutečnými přírodními povrchy. Vzhled mramoru je vždy autentický s konkrétními druhy mramoru, které se v přírodě nacházejí. V portfoliu Atlas Concorde najdete několik kolekcí s velkoformátovými dlažbami v imitaci mramoru. Nejnovější z kolekcí je něžná světlá Marvel Shine, dále pak tmavší nebo modré odstíny snové kolekce Marvel  Dream, luxusní Marvel, pěkně prokreslená Marvel Pro, Marvel Stone nebo honosná Marvel Edge. Většina povrchů je k dispozici jak v lesklém, tak v matném provedení.

Marvel XL

Extra velikost – extra krása

Nadčasovou eleganci mramoru velké formáty podtrhují a ještě více zvýrazňují prokreslené detaily, které zvyšují jejich uměleckou hodnotu. Velké formáty vytvářejí vizuální efekt spojení velkého prostoru do jednoho kontinuálního celku. Mají obrovský potenciál použití jak v komornějších, tak i ve velkolepých projektech: od stěn a podlahových krytin až po dekorační prvky (koupelnové nebo kuchyňské pulty, pracovní desky, umyvadla a stoly).

Marvel XL

Technické detaily

Na podlahu lze použít formáty o tloušťce 6 mm a 9 mm ve všech obytných i komerčních budovách, které nepodléhají mimořádnému zatížení. U podlah vystavených vysokému zatížení doporučujeme použití materiálu o tloušťce 9 mm. U stěn je při výběru formátu klíčovým prvkem výška. Formátem o délce 278 cm je možné pokrýt většinu stěn od podlahy ke stropu, což snižuje odpad a přítomnost vodorovných spár. U vyšších stěn doporučujeme korigovaný formát 160 x 320 cm. Velkoformáty jsou ideální pro výrobu a obložení nábytku. Nerektifikovaná keramická deska Atlas Plan o rozměru 162x324 cm je ideálním řešením pro velké kuchyňské linky nebo pracovní desky.

Ať už si vyberete z jakékoliv kolekce velkoformátových dlažeb Atlas Concorde, můžete si být jisti, že jste zvolili vynikající kvalitu a perfektní design.

Chci poradit s výběrem obkladů a dlažeb


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


 

Produkty v novince


Přečtěte si také

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner