Novinka

Honosné obklady a dlažby série Marvel Edge

Honosné obklady a dlažby série Marvel Edge

Značka Atlas Concorde je zárukou poctivé kvality, jedinečného designu, ale také pravidelných překvapení v podobě nových sérií obkladů. Nejinak je tomu i se sérií Marvel Edge, která svými možnostmi užití dalece překračuje koupelny. Hodí se do obývacích pokojů i vstupních hal rezidenčních prostor, ale také do všech komerčních realizací. Nabízí celou řadu ojedinělých barevných kombinací a velmi neobvyklých vzorů. Pro inspiraci tedy nemusíte chodit příliš daleko.

Důstojné a působivé obklady a dlažby

Společnost Atlas Concorde přichází i v nové sezoně s ojedinělou novinkou v oblasti keramických obkladů a dlažeb. Jedná se o propracovanou sérii Marvel Edge, v níž si zákazníci mohou vybírat mezi lesklou a matnou variantou obkladů a dlažeb. Unikátní designovky ze série Marvel Edge jsou vhodné pro reprezentativní rezidenční prostory, honosné komerční prostory i oblasti venkovní architektury, kde je potřeba se blýsknout či rovnou zazářit. Mezi jednotlivými obklady a dlažbami najdete celou řadu barevných variant - od jasné imperiální bílé přes absolutní hnědou až po onyxově zlaté či luxusně červené tóny. Na barevné škále elegance se série Marvel Edge umístila hodně vysoko. Z jednotlivých odstínů bychom vaší pozornosti chtěli doporučit právě neobvyklou imperiální bílou, která nese své magické kouzlo dávných časů. Velmi výjimečná je i onyxově zlatá, která hraje prim v interiérech východní kultury. Za zmínku stojí i neobvyklá luxusní červená, která najde své uplatnění v kombinaci s bílou, černou a dokonce i absolutní hnědou.

Marvel edge

Luxusní vzory plné elegance

Série Marvel Edge představuje užití obkladů a dlažeb i v jiných prostorách než jsou tradičně koupelny. XL formáty dlažeb nebo také velkoformátové obklady ve světlých i temnějších tónech budou slušet vstupním halám domů, pánským pracovnám a budoárům i obývacím pokojům. V menších rozměrech s nimi můžete kouzlit na podlahách obývacích pokojů, použít je jako obrazy v okolí krbu nebo na stěnách chodeb a hal. Díky eleganci a nadčasovosti vzorů překračuje série Marvel Edge hranice koupelny a ukazuje svým zákazníkům, jak praktické a snadno udržovatelné mohou být obklady a dlažby v dalších částech domu. Nová řada luxusní keramiky najde široké uplatnění také v celé řadě komerčních realizací, ať už se jedná o vstupní haly bank, výstavní prostory obchodů nebo zasedací místnosti nadnárodních korporací. Obklady a dlažby série Marvel Edge zanechají jedinečný dojem na všechny, kteří se ve vašich prostorách ocitnou. A přesně to přece chcete, zanechat dojem.

Marvel edge

Praktické rozměry obkladů a dlažeb

Společnost Atlas Concorde velmi dobře zná potřeby svých zákazníků, proto nabízí keramické obklady a dlažby ve dvou povrchových úpravách - matné a lesklé - a zároveň v celé řadě velikostních variant. Od velkoformátů 120 x 240 cm a 120 x 120 cm přes tradiční rozměry 60 x 60 cm a 30 x 60 cm po nejrůznější praktické velikosti formátů jako jsou 45 x 90 cm a 75 x 150 cm nebo 75 x 75 cm. Série Marvel Edge je zároveň navržena tak, aby byly jednotlivé vzory i barvy velmi snadno vzájemně kombinovatelné a váš architekt tak nemusel hledat v katalogu příliš daleko a mohl poskládat vaši vysněnou vstupní halu či pracovnu z nejnovější série.

Marvel edge

Renomovaný výrobce Atlas Concorde

Atlas Concorde je celosvětově proslulým specialistou na prémiové keramické dlažby a obklady. Jeho výrobky se liší stylem, dynamikou a nápady, ovšem shodují se ve vysoké kvalitě a precizním designu. Obklady a dlažby společnosti Atlas Concorde nejčastěji zdobí rezidenční, komerční i veřejné prostory a jejich architekturu. Firma dlouhodobě exceluje nejen v jedinečném designu svých výrobků, ale také v nesporné technologické kvalitě a precizní výrobní realizaci. Ve světě keramických obkladů a dlažeb je společnost Atlas Concorde zřejmě nejznámější a zcela jistě vedoucí společností, která udává trendy a otevírá žebříček kvality. Spojuje dohromady interiérové designéry, architekty, ale také zákazníky, kteří nechtějí dělat kompromisy, hledají esteticky perfektně zpracované řešení s nejvyšší technologickou kvalitou. Společnost Atlas Concorde stojí již 50 let v čele žebříčku návrhu i výroby keramických obkladů a dlažeb a píše nejen historii, ale také budoucnost tohoto odvětví.

 Ať už sáhnete po jakékoli sérii obkladů a dlažeb Atlas Concorde, vždy se dotýkáte kvality a perfektního designu.

Chci poradit s výběrem obkladů a dlažeb


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Produkty v novince


Přečtěte si také

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner