Mramorové obklady do koupelny

Mramorové obklady
39 výsledků
Načítání
Odkazy na všechny výrobce:

Koupelna jako vytesaná z mramoru? Mramorové obklady jsou trendem, který jen tak nezevšední! Vaše koupelna díky mramorovým obkladům získá vzhled, který ji pozvedne na vyšší úroveň. Skloubit surovost mramoru s jemností a elegancí provedení kvalitních obkladů a doplnit je unikátním sanitárním zařízením a ihned máte koupelnu, kterou vám bude závidět kde kdo.

Mramor v koupelnách s italským citem

Pokud hledáte výběr mramorových obkladů a chcete mít opravdu z čeho vybírat, zaměřte se na italskou značku Atlas Concorde. Ti si již za léta svého působení a především díky vysoce kvalitním výrobkům získaly jméno, které rezonuje v mysli každého, kdo se byť jen trochu zabývá koupelnami.

Pro jednoduchost mramorových obkladů se zaměřte na sérii Marvel nebo Marvel Pro. Pokud chcete obklad, z kterého na první pohled poznáte, že se skutečně jedná o neobyčejný kámen - inspirujte se sérií Marvel Stone. A jestli hledáte mramorové obklady, které ale nejsou jen tak obyčejné, tak to se určitě zaměřte na sérii Marvel Edge. Unikátnost mramoru, která je protkaná jemnou zlatou nitkou vás určitě chytne za srdce.

 

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner