Velkoformátové obklady

Velkoformátové obklady
161 výsledků
167 výsledků
Načítání
Odkazy na všechny výrobce:

Zaujala vás obložená stěna, na které jste nenašli známku po jakémkoli spoji nebo spáře? Tak to si určitě zamilujete velkoformátové obklady. Jak už sám název napovídá - jedná se o obklady, které jsou koncipované do velkých a netradičních rozměrů. Díky tomu si jejich koncept zamilují všichni milovníci detailu! Stěny díky velkoformátovým obkladům působí jednotně bez jakéhokoliv zásahu a vizuál neruší skoro žádná linka spojů.

Co si tak zjednodušit život?

Další skvělou výhodou velkoformátových obkladů je hygieničnost. Velké formáty obkladů totiž umožní, aby se použilo méně obkladů velkých ploch a tím pádem není potřeba tolika spojů a spár. A méně spár znamená méně prostoru k usazování nečistot a bakterií. Co také ale tyto obklady umí? Svou jednotnou velkou plochou dodávají prostorám optické zvětšení. Proto se nemusíte bát velkoformátové obklady využít opravdu kdekoliv.

Větší už to nejde?

Velké haly, chodby nebo i prostorné stěny. Jeden velký prostor, kde naprosto unikátně vyniká vzor velkoformátových obkladů. A že je z čeho vybírat! Tradiční  značky Atlas Concorde, Laminam nebo Margres nabízí skutečně velmi široký výběr velkoformátů. Imitace přírodních kamenů jsou prezentovány španělskou značkou Inalco

Dokonce velikosti velkoformátových obkladů svému názvu ostudu nedělají. Můžete vybírat z velikostí 1000 × 3000 mm nebo 1620 x 3240 mm o tloušťce 3 až 20 mm. A s tím se už dá opravdu čarovat.

Svěřte se odborníkům

Co do unikátnosti a kvality velkoformátové obklady nabízí, to také není zrovna nejjednodušší umět kvalitně zapravit. Protože se jedná o opravdu velké plochy obkladů a jejich váha už není zrovna muší, je potřeba používat opravdu kvalitní stavební chemii. Její množství a aplikaci je nejlepší svěřit do rukou odborníkům. Díky nim si poté můžete unikátnost velkoformátových obkladů užívat z každého detailu.

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner