Velkoformátové obklady

Velkoformátové obklady
435 výsledků
441 výsledků
Načítání
Odkazy na všechny výrobce:

Zaujala vás obložená stěna, na které jste nenašli známku po jakémkoli spoji nebo spáře? Tak to si určitě zamilujete velkoformátové obklady. Jak už sám název napovídá - jedná se o obklady, které jsou koncipované do velkých a netradičních rozměrů. Díky tomu si jejich koncept zamilují všichni milovníci detailu! Stěny díky velkoformátovým obkladům působí jednotně bez jakéhokoliv zásahu a vizuál neruší skoro žádná linka spojů.

Co si tak zjednodušit život?

Další skvělou výhodou velkoformátových obkladů je hygieničnost. Velké formáty obkladů totiž umožní, aby se použilo méně obkladů velkých ploch a tím pádem není potřeba tolika spojů a spár. A méně spár znamená méně prostoru k usazování nečistot a bakterií. Co také ale tyto obklady umí? Svou jednotnou velkou plochou dodávají prostorám optické zvětšení. Proto se nemusíte bát velkoformátové obklady využít opravdu kdekoliv.

Větší už to nejde?

Velké haly, chodby nebo i prostorné stěny. Jeden velký prostor, kde naprosto unikátně vyniká vzor velkoformátových obkladů. A že je z čeho vybírat! Tradiční značky Atlas Concorde, Laminam nebo Margres nabízí skutečně velmi široký výběr velkoformátů. Imitace přírodních kamenů jsou prezentovány španělskou značkou Inalco

Seznamte se s Marvel X, novou sérií obkladů a dlažeb Atlas Concorde v imitaci mramoru.

Dokonce velikosti velkoformátových obkladů svému názvu ostudu nedělají. Můžete vybírat z velikostí 1000 × 3000 mm nebo 1620 x 3240 mm o tloušťce 3 až 20 mm. A s tím se už dá opravdu čarovat.

Svěřte se odborníkům

Co do unikátnosti a kvality velkoformátové obklady nabízí, to také není zrovna nejjednodušší umět kvalitně zapravit. Protože se jedná o opravdu velké plochy obkladů a jejich váha už není zrovna muší, je potřeba používat opravdu kvalitní stavební chemii. Její množství a aplikaci je nejlepší svěřit do rukou odborníkům. Díky nim si poté můžete unikátnost velkoformátových obkladů užívat z každého detailu.

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner