Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že 24. 5. 2024 budou showroomy Brno a Ostrava z důvodu konání firemní akce UZAVŘENY.

Děkujeme za pochopení.

Magazín

Keramické dlažby v koupelnovém studiu Keraservis Ostrava

Keramické dlažby v koupelnovém studiu Keraservis Ostrava

Když se rozhodujete pro keramickou dlažbu, tak je nejčastější otázkou při výběru nejen cena, ale i údržba. V koupelnovém studiu v Ostravě vám rádi poradíme, která dlažba vám bude nejvíce vyhovovat. Ukážeme vám širokou nabídku dodavatelů, kteří nabízí kvalitní keramickou dlažbu a vzhledem k interiéru vaší koupelny nebo kuchyně vybereme tu, která bude nejlépe designově odpovídat stylu vašeho bydlení. Pokud si budete přát, rádi vámi zhotovíme 3D návrh, díky kterému si lépe celý interiér představíte.

Pokud se ale vrátíme k samotné keramické dlažbě, tak se určitě můžete inspirovat u značky Atlas Concorde - za zmínku stojí kolekce novinek roku 2022 v imitaci kamene Boost Mix, v imitaci dřeva Entice nebo hravá kolekce Venti Boost jsou opravdu velmi oblíbené. Když se pozastavíme u té hravosti, tak by vašemu zraku určitě neměla uniknout nabídka značky Ragno nebo retro styl Recer. Veselá a hravá dlažba od firmy Recer umí doslova roztančit celý interiér! O tom se můžete přesvědčit například v jedné z našich realizací

Chcete si k otázce výběru dlažby zjistit ještě další informace? Doporučujeme vám náš článek, kde si můžete přečíst vše potřebné a důležité.

Rádi vám pomůžeme s výběrem nebo vyřešíme realizaci vámi vybrané dlažby. O naší kvalitní práci se ostatně můžete sami přesvědčit v našich realizacíchNeváhejte nás v novém specializovaném studiu pro koupelny v Ostravě navštívit!

Chci poradit s výběrem designových dlažeb a obkladů. Kontaktujte mne prosím.


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


 


Přečtěte si také

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner