Magazín

Keramické dlažby Ostrava

Když se rozhodujete pro keramickou dlažbu, tak je nejčastější otázkou při výběru nejen cena, ale i údržba. V koupelnovém studiu v Ostravě vám rádi poradíme, která dlažba vám bude nejvíce vyhovovat. Ukážeme vám širokou nabídku dodavatelů, kteří nabízí kvalitní keramickou dlažbu a vzhledem k interiéru vaší koupelny nebo kuchyně vybereme tu, která bude nejlépe designově odpovídat stylu vašeho bydlení. Pokud si budete přát, rádi vámi zhotovíme 3D návrh, díky kterému si lépe celý interiér představíte.

Pokud se ale vrátíme k samotné keramické dlažbě, tak se určitě můžete inspirovat u značky Atlas Concorde - především kolekce Brave nebo hravá kolekce Arkshade jsou opravdu velmi oblíbené. Když se pozastavíme u té hravosti, tak by vašemu zraku určitě neměla uniknout nabídka značky Ragno a Recer. Veselá a hravá dlažba od firmy Recer umí doslova roztančit celý interiér! O tom se můžete přesvědčit například v jedné z našich realizací

Chcete si k otázce výběru dlažby zjistit ještě další informace? Doporučujeme vám náš článek, kde si můžete přečíst vše potřebné a důležité.

Těšíme se na vaši návštěvu a rádi vám pomůžeme s výběrem a realizací vaší nové podlahy nebo koupelny. Naše koupelnové studio najdete v Ostravě na Brandlově ulici.


Přečtěte si také

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner